Reklama
Reklama

Książę Louis w centrum uwagi. Wszystko przez jego miny. Te zdjęcia przejdą do historii!

W Wielkiej Brytanii trwa właśnie platynowy jubileusz królowej Elżbiety II. Podczas Trooping The Colour rodzina królewska pojawiła się na słynnym balkonie i stamtąd pozdrawiała poddanych. Nie uwierzycie, co zrobił wtedy mały książę Louis.

Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II trwa w najlepsze. Z tej okazji pierwszego dnia urządzana była wielka parada. Po tej części uroczystości członkowie rodziny królewskiej pojawili się na balkonie w Pałacu Buckingham. Obok królowej stali najbliżsi, w tym William oraz Kate ze swoimi pociechami. Jednak tylko jedno dziecko skradło show.

Książę Louis stroi miny na balkonie Pałacu Buckingham

Co roku po słynnej paradzie Trooping the Colour cała rodzina królewska wychodzi na balkon i stamtąd pozdrawia poddanych. Również i w tym roku tak się stało. Nie zabrakło Kate w pięknej kreacji od Alexandra McQueena, księżnej Camili, księcia Karola, księżniczki Anny czy księcia Williama. Wszyscy, zgodnie z wieloletnią tradycją, pojawili się na balkonie pałacu.

Reklama

Rodzina królewska ze słynnego balkonu oglądała defiladę brytyjskich sił powietrznych. Prócz Kate i Williama nie zabrakło ich trójki pociech. Największą uwagę zwrócił malutki Louis, który zaprezentował cały wachlarz min. Zdjęcia chłopca już po kilku godzinach od wydarzenia stały się hitem w sieci. Chłopiec najzwyczajniej w świecie przestraszył się donośnego dźwięku, który próbował stłamsić, zakrywając uszy. Hitem jednak były właśnie jego miny, które przy tym prezentował.

Kto przejmie władzę po królowej Elżbiecie II?

Pierwszy do przejęcia tronu po królowej Elżbiecie II jest książę Karol. W kuluarach mówi się jednak, że może on zrzec się tronu na rzecz swojego syna, księcia Williama.

Zgodnie z protokołem brytyjskiej sukcesji tronu, dzieci księcia Williama mają pierwszeństwo do objęcia tronu przed jego bratem, księciem Harry. To właśnie dlatego, książę George jest trzeci w kolejce do tronu, a jego siostra Charlotte jest czwarta. 

Książę Louis jest najmłodszym dzieckiem Kate i Williama dlatego zajmuje piąte miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.

Zobacz też:

Żona Wiesława Gołasa przeżywa dramatyczne chwile. Odejście męża wstrząsnęło jej życiem


Cichopek zmieniła prawnika i chce zmienić polubowne ustalenia z Hakielem. "Miło nie będzie"


Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy