Reklama

Reklama

Reklama

Natalia Kukulska szczerze o związku. Jej małżeństwo wcale nie jest wzorowe

Natalia Kukulska (46 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Gwiazda dość rzadko udziela wyczerpujących wywiadów. Ostatnio zrobiła wyjątek i opowiedziała nieco więcej o swoim życiu prywatnym. Jej słowa zaskoczą niejednego fana.

Natalia Kukulska (posłuchaj!) wyszła za mąż za Michała Dąbrówkę ponad 22 lata temu. Tak długi staż na parę w show-biznesie to prawdziwy ewenement. Małżeństwo ma trójkę dzieci, najstarszy syn kończy zaraz 22 lata. W jednym z ostatnich wywiadów Natalia przyznała, że jej małżeństwo nie zawsze było takie wzorowe.

Reklama

Natalia Kukulska szczerze o swoim małżeństwie

Natalia Kukulska udzieliła wywiadu tygodnikowi "Świat i Ludzie" w którym postanowiła opowiedzieć nieco więcej o swoim małżeństwie. Okazuje się, że jej słowa mogą zaskoczyć niejednego fana.

W rozmowie z dziennikarką Anną Zejdler wokalistka wyznała, że związek z Michałem Dąbrówką nie był usłany różami. 

Wokalistka wyznała, że nie ma relacji idealnej. Ona i jej mąż zamierzają jednak walczyć o swoje małżeństwo i o to by było jak najlepsze.

Dodatkowo Natalia Kukulska postanowiła podzielić się z fanami przepisem na udany związek. Okazuje się, że ona oraz jej mąż korzystają z pomocy specjalistów. Między innymi uczęszczają na niekonwencjonalną terapię Hellingera, która odnosi się do przeszłości rodziny. Dzięki niej łatwiej akceptują to, co dzieje się w obecnym życiu.

Zobacz też:

Shakira i Gerard Pique: ich historia miłości zaczęła się od teledysku "Waka Waka"

Expartnerka Chajzera publikuje zdjęcie z ich synem. "Śmieci się same wyniosły"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy