Reklama
Reklama

Książę Harry się wścieknie. Przez Williama zalicza ostracyzm w Hollywood: "Katastrofa PR-owa"

Kłopoty, w wymyślonym przez księcia Harry'ego (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) raju, zaczęły pojawiać się w najmniej oczekiwanym momencie. Ośmieszony książę właśnie ponosi konsekwencje nieprzemyślanych szczegółów opisanych w jego książce "Spare". Nie wszystkim podobały się wyznania Harry'ego o Williamie, a szczególnie organizacji BAFTA.

Książę Harry i Meghan Markle zaliczają ostracyzm w Hollywood: "Katastrofa PR-owa"

Jak donoszą zagraniczne media, książę Harry i Meghan Markle nie otrzymali zaproszenia na imprezę organizowaną przez BAFTA w Los Angeles. Według specjalistów, zaproszenie Sussexów byłoby "katastrofą PR-ową".

Nietrudno się dziwić, ponieważ w autobiografii księcia Harry'ego mogliśmy przeczytać między innymi, że stracił dziewictwo ze starszą kobietąodmroził sobie penisauprawiał namiętny seks z Meghan w rocznicę śmierci Dianymiał żal do Williama o kiełbaski, smarował sobie ów niedysponowanego penisa kremem do ust swojej matki, a także stracił dziecko z Meghan i pochowali je pod drzewem.

Reklama

Nic dziwnego, że brytyjska rodzina królewska robi dobrą minę do złej gry, kiedy Harry najwyraźniej bardzo dobrze się bawi.

Nikt nie chciał Meghan i Harry'ego na imprezie BAFTA. Hollywood odwraca się od nich plecami

"Tea Party" w Los Angeles organizowane przez BAFTA zostało potraktowane jako afront. Harry dodatkowo się wścieknie, kiedy dowie się, że w sumie nie dostał zaproszenia przez... Williama.

"BAFTA zdecydowała, że to okropny pomysł, myśleli, że będzie to katastrofa PR. Książę Harry w swojej książce i serialu dokumentalnym ostro zaatakował rodzinę królewską. Amerykańskiemu zespołowi przypomniano, że arcy-nemezis Harry'ego. Jego brat, książę William, jest prezesem BAFTA" - podało "The Sun" od swojego informatora.

Owszem, William pełni rolę prezesa BAFTA od lutego 2010 roku i często pojawia się na rozdaniu nagród ze swoją żoną, księżną Kate.

Sussexowie wyklęci w Hollywood. BAFTA nie zaprosiła ich na imprezę przez autobiografię Harry'ego

Zlekceważenie Harry'ego i Meghan to oczywiście pokłosie jego autobiografii "Spare". Organizacja nie mogłaby sobie pozwolić na akceptację tego, co o Williamie napisał jego młodszy brat.

Źródło dla "The Sun" podaje również, że "Dla nich rozwinięcie czerwonego dywanu przed Harrym i jego żoną byłoby jak odpalenie bomby atomowej. To nie ma sensu. Wszelkie wywiady, których udzieliłby on lub Meghan, stałyby się wirusowe. Wszystko, co negatywne na temat Williama, byłoby druzgocące".

Przypomnijmy, że niewiele wcześniej Harry został publicznie wyśmiany na gali Critics Choice Awards przez prowadzącą: "Dahmer stał się trzecim najczęściej oglądanym serialem na Netfliksie z łącznym czasem oglądania wynoszącym miliard godzin, najwyraźniej tyle samo czasu będziemy musieli słuchać księcia Harry'ego mówiącego o swoim odmrożonym penisie. Już wystarczy" - powiedziała żartobliwie prowadząca galę, Handler. 

Zobacz też:

Harry wyśmiany podczas gali Critics Choice Awards. Poszło o odmrożonego penisa

Książę Harry ma do brata żal... o kiełbaski. Kamerdyner ujawnia żenujący sekret rodziny królewskiej

Jan Lubomirski-Lanckoroński bywał na królewskim dworze. Oto co wyznał na temat książki Harry'ego!

Przyjaciółka Diany prosi Harry’ego o opamiętanie się? Widziała na własne oczy jak z Williamem przeżyli śmierć matki

Król Karol jest wściekły na Harry’ego. Przesadził z atakiem na Camillę?

Książę Harry i Meghan Markle napiszą kolejne książki? Mają kontrakt na 4!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Spare | Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy