Reklama
Reklama

Książę Harry jest dobrym ojcem? Znajomy wyjawił całą prawdę!

Książę Harry i Meghan Markle w czerwcu po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszłą ich córeczka Lilibet. Para doczekała się już synka, 2-letnie Archiego. Teraz osoba z otoczenia pary zdradza, jakim ojcem jest wnuk Elżbiety II!

Książę Harry przez wiele lat miał opinię skandalisty i bawidamka. Wszystko za sprawą jego suto zakrapianych imprez i licznych romansów. Syn księcia Karola z całą pewnością był ulubieńcem tabloidów, bo zawsze dostarczał im kilka świeżych skandali.

Wiele zmieniło się, kiedy poznał Meghan Markle, aktorkę, która zaistniała dzięki serialowi "Suits". Harry przepadł bez reszty i szybko oświadczył się swojej ukochanej. Ich wesele oglądały miliony, a ślub był iście królewski!

Niestety ślub z Markle tylko rozpoczął prawdziwą lawinę zainteresowanie jego osobą w mediach. Para książęca kilka razy wystawiła cierpliwość royalsów na próbę i nie wypowiadała się o nich w dobrym tonie.

Harry i Meghan w efekcie postanowili opuścić Wielką Brytanię i zaszyć się w Stanach Zjednoczonych, by tam zaznać trochę spokoju. Zdecydowali się jednak na wywiad z Oprah, który rozpętał prawdziwą burzę!

Mimo wszystko Sussexowie starają się chronić prywatność swoich dzieci. Do tej pory nie pokazali światu swojej córeczki, a także od dawna nie opublikowali aktualnych fotek swojego syna Archiego.

Osoba z otoczenia Harry’ego opowiedziała jednak w "US Weekly", jakim ojcem jest książę. Okazuje się, że dzięki rodzinie jest każdego dnia coraz bardziej szczęśliwy.

Reklama

Wnuk monarchini jest podobno najbardziej troskliwym ojcem na świecie, a rodzicielstwo jest dla niego "rajem".

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Zobacz także:

Marianna Schreiber w zmysłowej sesji. Pozuje z bokserem!

Święcenie pomnika Krzysztofa Krawczyka. Zabrakło ważnej osoby...

Natalia Karczmarczyk w bikini! Zachwyciła fanów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama