Reklama
Reklama

Marianna Schreiber pozuje z bokserem i... opuszcza spodenki! Tak promuje kampanię społeczną!

Marianna Schreiber zaistniała w mediach po jej występie w "Top Model". Wszystko wskazuje na to, że to właśnie show otworzyło jej drzwi do kariery. Pojawiła się już na kanapie Kuby Wojewódzkiego, a teraz... wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej z tajemniczym bokserem!

Marianna Schreiber, mimo że nie dotarła nawet do domu modelek w "Top Model", to może uważać się za wielką wygraną! Media zainteresowały się jej relacjami rodzinnymi, gdy wyszło, że jest żoną polityka PiS, Łukasza Schreibera.

Nie da się ukryć, że aspirująca modelka doskonale wie, jak wykorzystać swoje pięć minut. Udzieliła już szczerych wywiadów różnym portalom, a nawet pojawiła się na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. To spore wyróżnienie, bowiem niektórzy celebryci na taką nobilitacje muszą czekać kilka lat.

Teraz Schreiber zaprezentowała efekty kolejnej sesji, na której tym razem towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. Na opublikowanych na Instagramie fotkach widać, jak uczestniczy w namiętnej sesji i ściąga z bioder czarne spodenki.

Pikantne fotki to zapowiedź jej autorskiej kampanii społecznej, na którą uruchomiła zbiórkę pieniędzy.

Reklama

Przy okazji przypomniała również, że jej wycieczka do "Top Model" odbyła się bez zgody męża. Marianna powtarzała w wywiadach, że teraz jest jej czas i ma zamiar wykorzystać go na samorealizację. 

Celebrytka w jednym z wywiadów dodała również, że wiedząc, jakie były konsekwencje pójścia do programu - bez wahania zrobiłaby to raz jeszcze.

Celebrytkę na Instagramie obserwuje już ponad 20 tys. fanów. Nie da się ukryć, że jej przekaz trafia do wielu osób. Co sądzicie o jej inicjatywie?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Żona posła PiS-u ostro o Gortacie

Adele rozprawia się ze swoim byłym

Anna Skura szuka asystentki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama