Reklama
Reklama

Książę Harry cierpi na szereg poważnych zaburzeń. Cały świat usłyszał diagnozę psychologa!

Książę Harry najwyraźniej nie ma dosyć kpin i żartów ze swojej osoby, bo ponownie ruszył do telewizji, by opowiadać, jak ciężkie było jego życie. Syn Karola III wystąpił w publicznej sesji z doktorem Gaborem Mate'em, w trakcie której opowiedział o swoim życiu. Popularny węgiersko-kanadyjski psycholog i specjalista od tematu traum wystawił księciu darmową diagnozę.

Książę Harry kontynuuje promocję "Spare"

Książę Harry po kilku tygodniach przerwy znów wyruszył w tournee po mediach. Publiczny pokaz wywlekania rodzinnych brudów został niedawno brutalnie (i przezabawnie) wyśmiany w satyrycznym serialu "South Park", ale najwyraźniej księciu Sussex nie przemówiło to do rozumu. W sobotnie popołudnie wystąpił bowiem w nagranym w Kalifornii specjalnym programie z doktorem Gaborem Mate'em. Transmisja na żywo została wyemitowana w sieci, dlatego cały świat mógł zapoznać się z diagnozą wystawioną Harry'emu przez specjalistę od traum.

Reklama

Co ważne, mężowi w wystąpieniu nie towarzyszyła Meghan Markle. To już kolejna tego typu sytuacja, co dosyć wyraźnie zdaje się potwierdzać plotki, że księżna Sussex nie jest zadowolona ze sposobu, w jaki książę Harry igra z royalsami. Jej mąż najwyraźniej nic nie robi sobie jednak z tych obiekcji, bo w rozmowie z Mate'em ponownie krytykował członków własnej rodziny.

Książę Harry w rozmowie z psychologiem Gaborem Mate'em

Jak donosi BBC, młodszy brat księcia Williama wyznał w wywiadzie, że "zawsze czuł się trochę inny od reszty rodziny", podobnie jak jego zmarła matka. Śmierć księżnej Diany miała zresztą bardzo poważnie odbić się na zdrowiu psychicznym Harry'ego. Członek jeden z najzamożniejszych rodzin w Wielkiej Brytanii podkreślał, że z jego dzieciństwem wiążą się poważne traumy. Dlatego ciągle okazuje własnym dzieciom miłość, by one nie cierpiały z podobnego powodu.

Książę Harry podobno nie czuje się natomiast ofiarą i nie szuka sympatii ze strony ludzi (a przynajmniej tak sam twierdzi). Doktor Mate chyba dostrzegł w trakcie swojej analizy coś innego, bo zdiagnozował u arystokraty ADD, czyli zespół deficytu uwagi. Oprócz tego Harry cierpi też z powodu PTSD (zespół stresu pourazowego), depresję i lęki.

W odpowiedzi Harry podziękował za "darmową diagnozę". Z czasem rozmowa z kontrowersyjnym specjalistą zboczyła na dalsze tematy. Syn Karola III zaznaczył, że jest niezwykle wdzięczny za obecność Meghan Markle w swoim życiu, choć przeszedł z jej powodu "trudny egzamin z rasizmu". Opowiedział też o swoich doświadczeniach z używkami. Książę Sussex twierdzi, iż "marihuana bardzo pomogła mu mentalnie", za to "kokaina nic z nim nie zrobiła".

Zobacz też:

Król Karol III dopiero się rozkręca! Eksmisja Sussexów to dopiero początek jego zemsty.

Książę Harry żąda przeprosin od ojca! To szantaż związany z ceremonią koronacji.

21 lat temu podbiła serca widzów. Dziś nikt by jej nie poznał!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama