Reklama
Reklama

Książę Harry "żąda" przeprosin od Karola III. Szantażuje brakiem obecności na koronacji

Atmosfera w brytyjskiej rodzinie królewskiej jest jak na razie bez zmian. Lodowate i wrogie stosunki Harry'ego wobec ojca Karola III i brata Williama mają przełożyć się na najbliższą koronację na króla Wielkiej Brytanii. Czy nastąpi przełom w ich relacji? Bardzo wątpliwe, ponieważ Harry przypomniał, że nadal oczekuje, a nawet "żąda" przeprosin od swojej rodziny. Może się biedaczek nie doczekać...

Książę Harry "żąda" przeprosin od Karola III. Szantażuje brakiem obecności na koronacji

Rodzina królewska znajduje się obecnie w "toksycznym impasie". Książę Harry i Meghan Markle walczą o "swoją rację", podczas gdy reszta rodziny, czyli król Karol III i jego starszy brat William z żoną Kate Middleton absolutnie nie widzą powodu, jakoby mieli pierwsi wyciągać rękę do "niewdzięczników". Czy szaleństwo u Royalsów kiedyś się skończy?

Reklama

Koronacja króla Karola III bez udziału Harry'ego i Meghan?

Nadal nie wiadomo, czy Harry i Meghan wezmą udział w koronacji Karola III, która zaplanowana jest na 6 maja. Dopiero co znalazła się możliwość pojawienia pary na MET Gali 2023 w Los Angeles 1 maja. Na dodatek impreza u znielubionej rodziny koliduje to z urodzinami ich syna Archiego. Spekuluje się, że będzie to ich argument awaryjny, aby nie zjawić się w Wielkiej Brytanii.

Jak donosi źródło związane z pałacem dla "Daily Mail": "Nie sądzę, aby Jego Królewska Mość miał zamiar przepraszać za cokolwiek w tej chwili. Wręcz przeciwnie. W rodzinie wciąż gotuje się ogromna ilość złej woli (...) Rozmowy mogą się jeszcze odbyć w ciągu najbliższych kilku tygodni [w sprawie obecności Sussexów - przyp. red.], jestem pewien, ale będą czekać bardzo długo na przeprosiny. Jest wiele bólu [z powodu działań Harry'ego - przyp. red.]" - podaje "Daily Mail".

Ból o którym mowa nagromadził się przez lata, ale ostatni czas przelał czarę goryczy. Karol III wściekł się na Harry'ego za to, że zdradził Netflixowi rodzinne sekrety.

Czy Harry i Meghan zostaną zaproszeni na koronację? Możliwe, ale bez przeprosin

Nawet jeśli Harry i Meghan zostaną zaproszeni na koronację, to nie mogą oczekiwać, że w zaproszeniu znajdą się przeprosiny. Według informatora gazety "The Time" nie mają co liczyć na ukłon z ich stronę. Prędzej będzie to zwykłe zaproszenie na zasadzie: "Oto zaproszenie. Daj nam znać, jeśli przyjdziesz".

Jak donoszą brytyjskie media, Harry oczekuje też przeprosin od starszego brata Williama, który podobno "nie jest w nastroju do żadnej rozmowy". Harry jest wściekły na Williama za to, że blokuje mu możliwości bycia celebrytą w USA.

Zobacz też:

Po kilkudziesięciu latach ujawniono korespondencję Karola III. Dziś jest warta 12 tysięcy dolarów!

Meghan Markle wpadła w szał. Prawnicy Sussexów zemszczą się za obrażanie księżnej?

Karol III na duży problem. Skompromitowany książę Andrzej odmawia opuszczenia królewskiego dworu?

Książę Harry chciał zatuszować swoje wybryki. Po wielu latach prawda wyszła na jaw

Pierwsza kochanka Harry'ego ujawniła szokujące informacje! Nie poszło mu za dobrze?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama