Reklama
Reklama

Krystyna Pawłowicz na basenie. Marianna Schreiber nie wytrzymała

Krystyna Pawłowicz (69 l.) pokazała jak dba o formę. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia wykonane podczas treningu na basenie. W komentarzach zawrzało. W dyskusję włączyła się sama Marianna Schreiber.

Krystyna Pawłowicz na basenie

Krystyna Pawłowicz pomimo powagi sprawowanego urzędu, nie zamierza rezygnować z uciech, które ma do zaoferowania życie. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego w wolnych chwilach pozwala się ponieść sportowemu szaleństwu. Już niejednokrotnie polska prawnik udowadniała, że aktywność fizyczna nie ma przed nią żadnych tajemnic. Tym razem na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieściła serię zdjęć z wizyty na basenie. Krystyna Pawłowicz opublikowała aż trzy kadry, na których widać, że doskonale radzi sobie w wodzie. W opisie zdjęcia znalazła się krótka myśl Pani polityk.

Reklama

Wpis momentalnie doczekał się reakcji ze strony internautów. Głos zabrała nawet słynąca z zamiłowania do prowokacji, Marianna Schreiber. Żona polityka PiS doradziła Krystynie Pawłowicz w kwestii wyboru basenu.

Krystyna Pawłowicz: sport

Wśród komentarzy pod postem Krystyny Pawłowicz pojawiło się wiele skrajnych opinii. Swoje zdanie wyraziła również Marianna Schreiber. Była uczestniczka programu "Top Model" doradziła Krystynie Pawłowicz korzystanie z basenu w bydgoskiej Bohemie. Aby podkreślić zalety tamtejszego kąpieliska, żona Łukasza Schreibera zamieściła kilkusekundowy filmik, na którym widać jak uwodzicielsko pluska się w wodzie. Modelka wygina się w basenie w rytm muzyki i prezentuje swoje wdzięki. Czy sędzia Trybunału Konstytucyjnego skorzysta z porad Schreiber? 

W przeszłości Krystyna Pawłowicz wiele razy udowadniała, że sport zajmuje w jej życiu bardzo ważne miejsce. Z uśmiechem na twarzy ćwiczyła na siłowni. 

Krystyna Pawłowicz: kim jest?

Krystyna Pawłowicz to polska prawnik, nauczycielka akademicka, a w przeszłości posłanka. Od ponad dwóch lat sprawuje funkcję sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Posiada stopień doktora habilitowanego nauk prawnych. 22 października 2020 weszła w skład orzekający Trybunału Konstytucyjnego, w którym wydano wyrok o niezgodności z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej wykonywania aborcji z powodu ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.

Krystyna Pawłowicz nie ma męża ani dzieci. 

Zobacz też:

Szyc i Nagłowska o swoim związku. "Rozstaliśmy się z hukiem"

Wstydliwy sekret Kurowskiej z młodości. Przez picie mogła wiele stracić

Dziwna choroba atakuje psy. Najpierw pojawiają się te objawy

Kanada. "Konwój wolności". Protestujący kierowcy blokują drogi. Rząd grozi rekwirowaniem pojazdów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Pawłowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy