Reklama
Reklama

Szyc i Nagłowska o swoim związku. "Rozstaliśmy się z hukiem"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska są parą od kilku lat. Wychowują razem synka Henryka, który niebawem skończy dwa lata. Jednak nie zawsze było między nimi dobrze. Przechodzili ogromny kryzys i jak sami mówią, rozstali się z hukiem.

Borys Szyc miał burzliwe życie miłosne i długo uważany był za kobieciarza. To sprawiało, że niewiele osób wróżyło mu małżeństwo. Jednak wszystko zmieniło się, gdy w jego życiu ponownie pojawiła się Justyna Nagłowska. Aktor był w niej kiedyś zakochany, ale ich związek zakończył się dość burzliwie. 

Borys Szyc zakochał się i założył rodzinę

Po latach, gdy oboje zdążyli się zmienić i wydorośleć, Szyc nie miał już wątpliwości... W 2020 roku para pobrała się, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich synek, Henryk.

Chociaż życie, które pokazują fanom w mediach społecznościowych, wygląda na idealne, to nie zawsze tak było. Para nie wstydzi się mówić o problemach, z którymi przyszło im się mierzyć. Ani o tym, jak sobie z nimi poradzili i że czasami korzystali z pomocy psychologów.

Reklama

Borys był skupiony na karierze

Ostatnio, podczas rozmowy z magazynem "Viva!", pojawiło się pytanie o powód ich pierwszego rozstania. Borys Szyc od razu wyznał, że to Justyna zakochała się w innym mężczyźnie. Jednak żona aktora szybko wtrąciła, że nie tak to zapamiętała. 

Nagłowska mówiła, że Borys był skupiony na karierze, zaczynał budować siebie. Przyznała, że to był dla niego konieczny etap, bo gdyby wtedy tego nie zrobił, to być może nie zaszedłby tak daleko. 

Dodała, że zanim rozstali się "z hukiem", to spędzili ze sobą mnóstwo pięknych chwil. Po latach spotkali się, ale już jako zupełnie inni ludzie, "mocno podrapani i poturbowani emocjonalnie". 

Borys Szyc uświadomił jej, jak daleko odeszła od swoich młodzieńczych marzeń. Justyna wspominała, że zobaczyła faceta, który zrobił karierę, zdobył sławę, ale choroba alkoholowa "wciąż mocno trzymała go za gębę".

Aktor dodał, że czuć było między nimi chemię i potwornie silne przyciąganie. 

***

Zobacz także:

Edyta Golec pochwaliła się dorosłym już synem! Uwagę zwraca jej spory ciążowy brzuch!

Maciej Orłoś wyprowadził się do młodszej o 23 lata partnerki? To znana prezenterka

Adam Niedzielski: mamy do czynienia z początkiem końca pandemii!

Zmiany w obostrzeniach. Niedzielski ogłasza skrócenie czasu izolacji, Czarnek koniec nauki zdalnej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Justyna Szyc-Nagłowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama