Reklama
Reklama

Edyta Golec pochwaliła się dorosłym już synem! Uwagę zwraca jej spory ciążowy brzuch!

Edyta Golec i Łukasz Golec tworzą udane małżeństwo od wielu lat. Żona założyciela Golec uOrkiestra zaskoczyła jednak ostatnio swoich obserwatorów na Instagramie, gdy zamieściła zdjęcie z ciążowym brzuchem. Na drugiej fotce pokazała, jak dziś wygląda ich 18-letni syn. "Cóż, czas pędzi" - skomentowała Golcowa.

Edyta i Łukasz Golcowie pobrali się ponad 20 lat temu. Od tamtej pory są małżeństwem wręcz idealnym, które wspiera się w domu i na scenie. 

Para doczekała się trojga dzieci: syna Bartosza, córki Antoniny oraz najmłodszego Piotra. 

Golcowie nieczęsto pokazują swoje pociechy w sieci, ale ostatnio Edyta zrobiła wyjątek. Miała ku temu bardzo ważny powód. 

Okazuje się, że najstarszy syn Bartek skończył właśnie 18 lat. Dumna i wzruszona mama postanowiła pochwalić się swym dorosłym skarbem.

Reklama

Edyta Golec świętuje 18. urodziny syna

Uwagę internautów zwrócił jednak nie tylko dorodny młodzian, ale i ogromny ciążowy brzuszek Edyty. Golcowa postanowiła bowiem pokazać moment, gdy była z pierworodnym w ciąży.

"Na pierwszej fotce ja 18 lat temu, kilka chwil przed tym, jak zostałam mamą, obierająca pomarańczę, którymi zajadałam się tonami (jak wiadomo, zachcianki w ciąży są różne). Na drugiej fotce 18 lat później. Cóż, czas pędzi. Synuś, wszystkiego, co najlepsze! Bądź szczęśliwy w tym dorosłym życiu. Pozdrawiam wszystkich osiemnastolatków" - napisała Edyta. 

Pod fotkami pojawiła się masa komentarzy. Udzielali się także inni celebryci...

"Wspaniali" - napisała Ida Nowakowska. "Dopiero był taki malutki" - dodała Paulina Krupińska-Karpiel.

"Synek dorosły, pani bez zmian", "Wszystkiego najlepszego! Edytka, a Ty się nic nie zmieniłaś", "Ale Ciacho. Piękni rodzice, Piękne dzieci. Wszystkiego, co najpiękniejsze" - zachwycali się z kolei fani zespołu. 

Zobaczcie również:

"Lewa" chwali się idealnym porankiem

Mikołaj Roznerski odchodzi z "M jak Miłość"? Wszystko przez jedno zdjęcie

Tak zmienił się Szymon Wydra. 20 lat temu wszyscy o nim mówili

Prof. Simon: Nie przygotowaliśmy się na piątą falę

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy