Reklama
Reklama

Królikowski wezwał policję? Mocne oświadczenie w sprawie nagrania Opozdy

Antoni Królikowski nie daje za wygraną! Po wczorajszej nocnej aferze na Instagramie zdania są podzielone, czy naprawdę ktoś włamał się aktorowi na konto na Instagramie. Bo nawet jeśli tak było, to skąd rzekomy sprawca miałby mieć filmy celebrytki? Teraz mamy kolejną część historii! Padła też mocna deklaracja w sprawie udziału policji.

Antek Królikowski narozrabiał i.. znów wciągnął w to Joannę Opozdę

Antoni Królikowski nie daje za wygraną! W środę, 29 marca w godzinach wieczornych pojawiła się niepokojąca relacja na Instagramie aktora. Główną rolę odgrywała tam Joanna Opozda wyraźnie załamana, zapłakana i zrozpaczona - na dodatek w zaawansowanej, zagrożonej ciąży. Nagrania szybko zniknęły z Instastories aktora, a zamiast nich pojawiło się oświadczenie, że ktoś włamał się Antkowi na konto na Instagramie. Oto kolejna część tej historii!

Reklama

Joanna Opozda nie wierzy w "atak hakerskki"

Joanna Opozda na opublikowanych u Antka na profilu filmikach i zdjęciach była zapłakana, a także w złej kondycji psychicznej. Same filmiki miały zresztą mieć właśnie wartość terapeutyczną. Na profilu Królikowskiego nagraniom i zdjęciom będącej w złym stanie Opozdy towarzyszyły wyraźnie antagonistyczne wpisy. Zdaniem celebryty naoisane najwyraźniej ręką hakera. W wersję o "ataku hakerskim" nie wierzą jednak ani Opozda, ani Korwin-Piotrowska, Ewelina Taraszkiewicz czy Ewa Minge. Kobiety solidarnie trzymają stronę pokrzywdzonej Joanny.

Królikowski nie daje za wygraną! Twierdzi, że "padł ofiarą cyberprzestępstwa"

Antek konsekwentnie twierdzi, że ktoś włamał mu się na konto i opublikował relacje. Dziś dodatkowo skomentował sytuację nowym oświadczeniem.

"Wczoraj wieczorem padłem ofiarą cyberprzestępstwa. Pragnę zapewnić, że wbrew temu, co może się niektórym z państwa wydawać, nie jestem osobą odpowiedzialną za opublikowane na moim Instagramie materiały. Doszło do poważnego przestępstwa określanego jako podszywanie się i kradzież tożsamości z art. 190a kk, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności" - napisał Antoni Królikowski na Instagramie.

Antek Królikowski dodaje też, że zostali przesłuchani pierwsi świadkowie. Aktor nie będzie podawał więcej informacji, aby nie przeszkadzać w śledztwie: "Postępowanie zostało zainicjowane w dniu dzisiejszym, zgłoszone są liczne dowody w sprawie, zostali przesłuchani pierwsi świadkowie. Na ten moment nic więcej powiedzieć nie mogę, dla dobra sprawy" - opisał Antek.

Pamiętaj, że w trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam. Jeśli chcesz porozmawiać z psychologiem, poniżej znajdziesz listę telefonów, pod które możesz zadzwonić i poprosić o profesjonalną pomoc psychologa czy psychoterapeuty:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - 22 594 91 00 (czynny w każdą środę - czwartek od 17.00 do 19.00)  
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę)
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - 22 425 98 48

Zobacz też:

Ewa Minge ostro o Królikowskim. Pociesza Opozdę i podpowiada: "To sprawa dla prokuratury"

Ewelina Taraszkiewicz atakuje Królikowskiego na Instagramie: "Kubie to Ty możesz buty czyścić"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada na apel Joanny Opozdy. Jej słowa zaskakują

Opozda spotkała się z Królikowskim u prawnika. Fani zwracają uwagę na powiązania z "atakiem hakerskim"

Opozda nie wierzy w atak hakera! Królikowski ma kłopoty? Aktorka przedstawiła solidne argumenty!

To koniec! Królikowska podjęła "radykalne" kroki wobec syna. Sensacyjny ruch po nocnej aferze!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy