Reklama
Reklama

Plotki o Królikowskiej to prawda! Nocny skandal z Antkiem, a teraz taka sensacja! To koniec!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska została wywołana do tablicy przez synową Joannę Opozdę, która zwróciła się do niej z błagalnym apelem o pomoc. Skłoniła ją do tego nocna afera, która wydarzyła się na "zhakowanym koncie instagramowym" Antka, na którym opublikowano wstrząsające i intymne nagrania z udziałem Joanny. Najpierw teściowa wydała osobliwe oświadczenie, a potem zrobiła coś jeszcze...

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów poszli "na noże". W nocy 29 marca na Instagramie Antka ukazały się bowiem intymne nagrania, które miały poniżyć mamę jego dziecka. 

Mogliśmy na nich zobaczyć zrozpaczoną Joannę, która wyjaśniała nienarodzonemu dziecku, jak strasznie była traktowana przez jego ojca. 

Królikowski opublikował wstrząsające nagrania na Instagramie

Nagrania opatrzone zostały szokującym podpisem, że Opozda miała stosować przemoc wobec Antka i ciężko było z nią wytrzymać, a do tego była "chora psychicznie". 

Reklama

Nagrania dość szybko zniknęły, a Antoni wydał oświadczenie:

"Mój Instagram został dziś zhakowany. Treści opublikowane na moim Instagramie były wrzucone przez osobę, którą odnajdą odpowiednie organy ścigania. Nie miałem pojęcia o istnieniu tych materiałów i jestem w ciężkim szoku" - zapewnił. 

Tym tłumaczeniom nie uwierzyła Joanna, która również była zszokowana zaistniałą sytuacją. Zdruzgotana zaapelowała do teściowej, by ta wpłynęła na syna:

"Małgorzato, proszę cię, zatrzymaj swojego syna, już dosyć. Proszę, zrób to ze względu na swojego wnuka, dobrze wiesz, że Vini ma tylko mnie. Dajcie nam spokojnie żyć, wy również żyjcie w spokoju. Proszę cię o pomoc na forum, ponieważ prywatne prośby zostały zignorowane" - czytamy na InstaStories aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie

Nękana przez fanów Małgorzata w końcu zabrała głos, ale odparła, że nie zamierza się wtrącać, bo Antek i Joanna są dorośli. 

"Wierzę, że z czasem dojrzałość weźmie górę nad emocjami, Antoni i Joanna znajdą sposób i ułożą wzajemne relacje, mając na względzie fakt, że najważniejszym w tej sytuacji powinno być dobro ich dziecka. Kocham swojego wnuka Vincentego ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw rodziców" - oznajmiła Królikowska.

Królikowska utarła nosa Antkowi

Okazało się, że Małgorzata jednak podjęła dodatkowe kroki i nie poprzestała na wymownym oświadczeniu. Jak udało nam się odkryć, wkurzona Królikowska przestała obserwować syna na Instagramie:

Wygląda więc na to, że matka raz na zawsze postanowiła się odciąć od syna. 

Czy to oznacza, że Antek i jego nowa ukochana Izabala, z którą zdradzał ciężarną żonę, nie mają co liczyć na zaproszenie na wielkanocne śniadanie? 

Zobacz też:

Królikowskiego miażdżą internauci, a ten... im odpowiada! "ZERO szacunku"

Królikowski pokazał się z ukochaną i zebrał gromy! "Dramat! Zostawił Pan śliczną kobietę"

Królikowski nie gryzł się w język i wyszło szydło z worka. Skandal z narkotykami, a teraz to!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy