Reklama
Reklama

Królikowskiego miażdżą internauci, a ten... im odpowiada! "ZERO szacunku"

Antoni Królikowski pochwalił się zdjęciem swojej ukochanej Izabeli. Romantyczne selfie w windzie wywołało jednak odwrotny skutek do zamierzonego. Zakochany aktor pewnie spodziewał się gratulacji i pochwał, a dostał sromotnie niszczące komentarze na Instagramie! Na niektóre odpowiedział i rozpętał dyskusję na nowo!

Antek Królikowski chciał pochwalić się ukochaną. Wszystko wyszło na opak!

Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem Izabeli, którą poznał w czasie, kiedy Joanna Opozda szykowała się do porodu. Całą historię polecamy do przeczytania w naszych artykułach: rozstanie paryoświadczenia, a także kulisy mieszkania aktora z Izabelą.

Reklama

Zakochany aktor widocznie nie chciał już dłużej ukrywać swojej ukochanej. Liczył też pewnie, że ckliwy opis o ich miłości rozczuli internautów. No cóż, stało się inaczej.

Królikowski liczył na gratulacje, a polał się sromotny hejt!

Fani plotek o życiu gwiazd doskonale pamiętają aferę pomiędzy Opozdą a jej mężem Królikowskim. Aktor dodatkowo napytał sobie biedy po tym, jak Joanna ujawniła, że Antek nie płaci alimentów, a także został złapany za jazdę pod wpływem środków odurzających.

Antek zdjęcie w windzie w towarzystwie przytulającej Izabeli opatrzył opisem: "Niektórych przyjaciół poznaje się w biedzie, a niektórych w windzie". Fani od razu przystąpili do ataku i w niewybrednych komentarzach przypomnieli mu, co nawyprawiał w swoim życiu.

Internauci miażdżą Królikowskiego, a ten... im odpowiada! "ZERO szacunku"

Większość celebrytów na hejterskie wpisy nawet nie spogląda, a tymczasem Antek postanowił nawet na kilka odpowiedzieć! Jednym z mocniejszych wpisów był komentarz internautki, w którym sugeruje, że nieżyjący ojciec Antka, Paweł Królikowski "przewraca się w grobie" jak widzi, co wyprawia jego syn.

"Napisze tak, pana ojciec by się wstydził za pana i w grobie się przewraca, gdy to widzi co pan robi. Miał pan piękną żonę, dziecko, czego panu brakowało? (...) Co tu się dziwić jak taki Królikowski robi ze swojego życia komedie i nie wiadomo czy płakać, czy się smiać..." - napisała internautka.

Antek nie pozostał dłużny i po jakimś czasie odpisał kobiecie: "Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdemu psu burek, nie odpisuje zazwyczaj na tak chamskie komentarze ale może to był właśnie kolejny z moich błędów... otóż CZŁOWIEKU NIE ZNASZ MOJEJ HISTORII a gdy ją kiedyś poznasz to MOŻE z Tobą pogadam jak przestaniesz tworzyć tak jadowite i bolesne komentarze. Jeśli nie wiesz czy sie śmiać czy płakać to znaczy, że to może być dobra komedia... chyba pomyśle o stand-upie".

Aktor odpowiedział na pytanie: "Antoni, a ty nie masz przypadkiem nadal żony?"

Inne komentarze użytkowników również nie pałają sympatią ani do aktora, ani do jego wybranki serca, Izabeli.

  • "Ze względu na szacunek do żony nie powinien Pan wstawiać zdjęć z nowa panna. Zero szacunku"
  • "Naprawdę nie interesuje mnie gdzie się poznaliście. Szkoda tylko Aski i Viniego"
  • "W tej całej komedii najbardziej to szkoda dziecka"
  • "Ona podobno jest prawniczką... Wstyd w "naszym" środowisku za taką..."

Warto zaznaczyć, że nie każdy komentarz był hejterski lub krytykujący. Znalazły się też osoby, które wspierały aktora życząc mu szczęścia, powodzenia i miłości. Niektóre wypowiedzi miały też neutralny charakter. 

"Antoni, a ty nie masz przypadkiem nadal żony?" - zapytała internautka, która zapewne nie spodziewała się, że aktor odpowie jej na Instagramie. Antek stwierdził, że to tylko "Czysta formalność". Na pewno Joannie będzie miło, jak to przeczyta...

Zobacz też:

Królikowski pokazał się z ukochaną i zebrał gromy! "Dramat! Zostawił Pan śliczną kobietę"

Królikowski nie gryzł się w język i wyszło szydło z worka. Skandal z narkotykami, a teraz to!

Karolak zdradził co nieco na temat przeszłości Królikowskiego. "Wszyscy o tym wiedzieliśmy"

Medyczna marihuana to niezły biznes? Analitycy są sceptyczni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Paweł Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy