Reklama

Reklama

Reklama

Król i Królowa z "Sanatorium 4" na kanapie u Cichopek i Kurzajewskiego: takich słów nikt się nie spodziewał

​Zofia Klawinowska i Piotr Hubert Langfort, czyli Królowa i Król Turnusu z "Sanatorium miłości 4" zawitali do śniadaniowego programu TVP "Pytanie na Śniadanie". Opowiadali na pytania prowadzących, Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, o tym, jak zmieniło się ich życie dzięki udziałowi w programie. Takich słów nikt się nie spodziewał!

Zofia Klawinowska i Piotr Hubert Langfort to kuracjusze z ostatniego, czwartego sezonu "Sanatorium miłości". Zostali oni wybrani przez swoich kolegów i koleżanki na Króla i Królową Turnsu. Dziś na kanapie w "Pytanie na Śniadanie" opowiedzieli Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu, jak zmieniło się ich życie po udziale w programie.

Reklama

Uczestnicy "Sanatorium Miłości 4" w "Pytaniu na Śniadanie"

Pierwszym pytaniem Katarzyny Cichopek do Królowej i Króla Turnusu było, czy to faktycznie była "przygoda życia"?

Oboje stwierdzili, że tak, choć sposób, w jaki oboje dostali się do programu, był zupełnie inny. W przypadku Zofii, za udział może być wdzięczna koleżance i koledze, którzy zgłosili ją do programu i nawet sami wybrali zdjęcia! Zofia do dziś nie wie, jakie konkretnie to były fotografie. 

Kiedy Zofia otrzymała telefon od produkcji, że została wybrana, nie mogła w to uwierzyć i musiała dwa razy usłyszeć swoje nazwisko, aby wziąć tę informację na poważnie:

Z kolei Piotr Hubert stwierdził, że chciał wziąć udział w castingu i zobaczyć, jak to jest "w telewizji":

W tym momencie prowadzący poprosili o założenie koron na głowy Króla i Królowej. Piotr Hubert przyznał, że stale ją nosi, jedynie przeszkadza mu podczas jazdy na rowerze. 

Królowa Turnusu Zofia z "Sanatorium miłości 4"

Na pytanie Kasi Cichopek na temat wpływu programu na życie seniorów, Zofia odpowiedziała:

To, co najbardziej doceniała Zosia to przede wszystkim ludzie, których spotkała: "przemiłych ludzi spotkanych, kochanych, doceniali Ciebie na kazdym kroku"

Król Turnusu Piotr Hubert z "Sanatorium miłości 4"

W przypadku Potra, jego udział w programie był pokłosiem pandemiiMaciej Kurzajewski spytał się Piotra Huberta, jak to dokładnie wyglądąło.

Piotr Hubert podzielił zdanie Królowej, że to, co uderzyło go najmocniej, to sympatyczni ludzie: "Ja się pławiłem od empatii, to sa takie sympatyczne małolaty, cała ekipa."

Uczestnicy "Sanatorium Miłości 4" w "Pytaniu na Śniadanie" wspominają swoje przygody

Seniorzy i współprowadzący program rozmawiali też o przygodach, jakie przeżywali kuracjusze. W tym przypadku najwięcej opowiadał Piotr Hubert, po którym widać było, że bardzo cieszył się z tego, co przeżył w Polanicy-Zdrój.

Katarzyna Cichopek wspomniała zjazd na linie w wykonaniu Piotra Huberta. Senior przyznał, że ten zjazd go odmienił:

Zofia z kolei wypowiedziała się na temat uzyskania korony w programie. Jaki według niej był przepis na sukces, aby stać się Królową Turnusu? 

Na koniec Maciej Kurzajewski zapytał, jak seniorzy mogą zachęcić innych do wzięcia udziału w programie "Sanatorium miłości"

Zofia odpowiedziała krótko i zwięźle: "Chcecie coś przeżyć na starość? Przeżyjcie to teraz!".

Natomiast Piotr Hubert podzielił się przemyśleniem, że dzieci i wnuczkowie mówią do dziadków i babć, aby "nie robiły obciachu. Tymczasem on odpowiada: "Nie róbcie obciachu i zgłoście się. To obciach się nie zgłosić!

Chcesz zgłosić się do "Sanatorium miłości"? Zobacz, jak wygląda casting!

Zobacz także:

"Sanatorium miłości 4": to koniec miłości Anny i Piotra? Seniorka nie dementuje plotek

"Sanatorium miłości 4". Rodzina wstydzi się udziału Zosi w programie? Padły przykre słowa: "to wstyd"

"Sanatorium miłości 4": Ania rozpływa się nad miłością Piotra i... pozwoli mu odejść? "Czekał na to"

"Sanatorium miłości": jak zgłosić się do programu? Jak wygląda casting? 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »