Reklama
Reklama

Kożuchowska, Jabłczyńska, Krzan i Hyży w oszałamiających kreacjach na Gali Derby 2023 [ZDJĘCIA]

Polskie gwiazdy i celebryci na wyścigach konnych udowodnili, że nie są gorsi od royalsów. Przepiękne kreacje i fascynujące kapelusze królowały na Służewcu podczas Gali Derby 2023. Nie zabrakło też przyjaciela brytyjskiej rodziny królewskiej - księcia Jana Lubomirskiego Lanckorońskiego z rodziną.

Gala Derby 2023. Polskie gwiazdy jak royalsi

 W niedzielę na warszawskim Służewcu odbyła się Gala Derby 2023. Tego dnia odbyła się prestiżowa gonitwa Westminster Derby. Na imprezie stawił się tłum celebrytów. Ich stroje i kapelusze możecie zobaczyć i ocenić w galerii poniżej.

Gala Derby 2023. Kożuchowska w bieli a Jabłczyńska i Krzan postawiły na zieleń

Na pewno można powiedzieć, że Polacy pozazdrościli brytyjskiej śmietance towarzyskiej i zaprezentowali się co najmniej jak royalsi na wyścigach w Ascot.
Zresztą co do royalsów, to na Gali Derby 2023 nie mogło zabraknąć miłośnika koni i zawodów konnych, polskiego arystokraty Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Książę, który szczyci się znajomością z i przyjaźnią  Windsorów pojawił się na Służewcu z rodziną.

Reklama

Na służewskiej gali pojawiła się też Małgorzata Kożuchowska. Aktorka postawiła na białą suknię wiązaną w pasie z odkrytymi ramionami i ozdobny kapelusz. Podobny styl zaprezentowała Agnieszka Kaczorowska-Pela. Biel wybrała też Sylwia Bomba. 

Soczystą zieleń wybrały Joanna Jabłczyńska i Izabella Krzan. Obie też zaprezentowały się w przepysznych kapeluszach. Agnieszka Hyży na tor wyścigowy wybrała się w żółtej kreacji. 

Jak oceniacie te stylizacje?

Zobacz też:

Poważna Kożuchowska na mieście z dzbankiem zamiast torebki (ZDJĘCIA)

Jan i Helena Lubomirscy zdradzili, co trzymają w stajni! To zasługa żony!

Polski książę ujawnia tajemnice przyjęcia koronacyjnego. Mówi też o Harrym!

Książę Lubomirski i hrabianka Helena dzielą się szczegółami arystokratycznego małżeństwa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy