Reklama
Reklama

Kowalczyk podała datę pogrzebu męża i apeluje. Kacper Tekieli nie spocznie w Zakopanem

Justyna Kowalczyk poinformowała w swoich mediach społecznościowych, kiedy odbędzie się pogrzeb jej męża, Kacpra Tekielego. O dziwo nie będzie on w Zakopanem, gdzie mieszkała para. Dodatkowo mistrzyni olimpijska wystosowała pilny apel dla wszystkich, którzy chcieliby pożegnać razem z nią jej zmarłego tragicznie męża.

Justyna Kowalczyk podała szczegóły na temat pogrzebu Kacpra Tekielego

Justyna Kowalczyk na swoich mediach społecznościowych podała szczegółowe informacje na temat daty, godziny i miejsca pogrzebu jej tragicznie zmarłego męża, Kacpra Tekielego. Sportowiec i pasjonat alpinizmu zginął 17 maja podczas zejścia z góry Jungfrau w Szwajcarii.

Kiedy pogrzeb Kacpra Tekielego? Justyna Kowalczyk podała szczegółowe informacje

Para mieszkała w Zakopanem, lecz Kacper Tekieli tak naprawdę urodził się w Gdańsku. To miłość do gór zaprowadziła go na drugi koniec Polski, a potem miłość do Justyny Kowalczyk. Zakochani pobrali się w 2020 roku. Śmierć Kacpra Tekielego potwierdziła Justyna Kowalczyk w swoim pożegnalnym wpisie.

Reklama

"Pogrzeb Kacperka odbędzie się 30.05.2023 o 14.30 w Gdańsku na Cmentarzu Oliwskim" - przekazała za pomocą Twittera Justyna Kowalczyk.

Justyna Kowalczyk ma dwa pilne apele do żałobników

Przypomnijmy, że w czwartek 18 maja dotarła tragiczna wiadomość o śmierci Kacpra Tekielego. Alpinista i instruktor wspinaczki miał 38 lat. Mistrzyni olimpijska wystosowała też pilny apel dla wszystkich osób, które chciałyby pójść pożegnać jej męża.

"Bardzo proszę, by zamiast kwiatów, wieńców itd. wspomóc schronisko dla zwierząt! Mój kochany Mąż zwierzęta uwielbiał i na wszystkie możliwe sposoby przez całe swoje życie im pomagał" - napisała Kowalczyk.

Para doczekała się synka o imieniu Hugo, który obecnie ma 1,5 roku. 

"Bardzo również proszę o uszanowanie  prywatności Hugotka, najbliższej rodziny i zrozumienie naszego bólu i straty. Pożegnanie będzie miało charakter świecki. Justyna" - dodała w krótkim wpisie.

Zobacz też:

Kowalczyk dwa dni przed śmiercią męża udzieliła wywiadu. Mieli tyle planów wobec synka

Kacper Tekieli nie żyje. Internauci pocieszają Justynę Kowalczyk: "Przytula panią cała Polska"

Kowalczyk długo utrzymywała go w tajemnicy. Prywatność była dla niej priorytetem

Wstrząs ze Szwajcarii. Najnowsze wieści o mężu Kowalczyk porażają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Kowalczyk | Kacper Tekieli
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy