Reklama

Reklama

Reklama

Konflikt u braci Golców. Próbowali to ukryć przed wszystkimi

Łukasz i Paweł Golcowie od wielu lat tworzą popularny zespół. Wydawać by się mogło, że słynne bliźniaki świetnie się dogadują i ich dalszej wspólnej karierze nic nie zagraża. Okazuje się jednak, że bracia jakiś czas temu mocno się pokłócili. Nie chcieli jednak, by dowiedziała się o tym ich 80-letnia mama. To jednak się nie udało, a zaniepokojona rodzicielka już wezwała ich na rozmowę.

Paweł i Łukasz Golcowie tworzą od zespół Golec uOrkiestra (posłuchaj!) od 1998 roku. Na swoim koncie mają wiele przebojów, setki tysięcy sprzedanych płyt i wiele koncertów w całym kraju. 

W mediach Golcowie sprawiają wrażenie, jakby byli wręcz jednością i nie ma mowy o żadnych konfliktach. Okazuje się jednak, że jakiś czas temu między braćmi doszło do poważnej kłótni. 

Portale plotkarskie informowały, że bracia wakacje spędzili osobno i nie umawiali na żadne rodzinne spotkania. Żona Pawła próbowała to bagatelizować, zapewniając że każdemu potrzebny jest czasem odpoczynek od siebie.  

Reklama

Żona Pawła Golca: Oddech do siebie jest im potrzebny

"Ludzie cały czas postrzegają Pawła i Łukasza jako jedność. Że razem mieszkają, że nie mają swoich prywatnych żyć, że każdą chwilę spędzają razem. A prawda jest taka, że jak wracają z trasy koncertowej, każdy z nich skupia się na swojej rodzinie. My nawet na wakacje jeździmy osobno. Oddech od siebie też jest im potrzebny. Każdy z nas ma inny charakter, często mamy odmienne zdanie na różne tematy" - mówi w rozmowie z "Na Żywo" Kasia, żona Pawła. 

Okazuje się jednak, że nie chodziło jedynie o to, by od siebie odpocząć. Tygodnik donosi, że w rodzinie wybuchł poważny konflikt, a poszło o córkę Pawła. 

Maja Golec chce zostać gwiazdą

Maja skończyła liceum, świetnie zdała maturę i zaczęła studia wokalne. Ciągnie ją do muzyki i występowania wraz z ojcem. 

"Realizuje swoje marzenia, pięknie śpiewa i trzymamy za nią kciuki" - cieszą się dumni rodzice. 

Paweł nie ukrywa, że chciałby, aby jego pociecha zaczęła z nim występować. Zaczął też wprowadzać ją do show-biznesu, zabierając na branżowe imprezy. Wspólnie z Mają pojawili się na ramówce TVP oraz gali wręczenia Fryderyków. 

Jak jednak donosi osoba z otoczenia braci, Łukaszowi nie podoba się to, że brat łamie zawartą między nimi umowę...

"To drażliwy temat. Kiedyś bracia ustalili, że nie będą całej rodziny wprowadzać do zespołu, by nie było niepotrzebnych niedomówień i sporów. Paweł, choć nie mówi wprost, nie ma nic przeciwko, aby jego córka, jeśli tylko będzie chciała, zasiliła szeregi Golec uOrkiestra" - zdradza "Na Żywo" osoba współpracująca z zespołem.

Odmienne zdania braci odbijają się na ich wzajemnych relacjach i powodują niepotrzebne konflikty. Łukasz i Paweł chcieli jednak ukryć przed mamą, że między nimi nie dzieje się najlepiej. Bezskutecznie...

"Ich rodzicielka, dziarska góralka, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i chce wezwać synów na poważną rozmowę. (...) Ich sukces jest też jej sukcesem i nie pozwoli, by po tylu latach wspólnej, ciężkiej pracy jej synowie gniewali się na siebie. Jest pewna, że wszystko się ułoży i rodzina wciąż będzie jednością" - donosi tygodnik. 

Zobacz też:

Tajemnice domu Golców. Łukasz Golec wyznał to o żonie i córce. Brat bliźniak potwierdził

Poważne problemy w związku Łukasza i Edyty Golców! Do tej pory muzycy milczelipomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Golec | Paweł Golec | Golec uOrkiestra

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy