Reklama

Reklama

Reklama

Kochanka Putina ma go powstrzymać? Jej przyjaciółki apelują, by wróciła do Moskwy

Alina Kabajewa to rosyjska gimnastyczka, którą od lat podejrzewa się o romans z Władimirem Putinem. Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie, ukrywa się wraz z czwórką dzieci w Szwajcarii. Nie jest tam mile widziana, już 60 tysięcy osób podpisało petycję w sprawie wydalenia jej z kraju. Kabajewa nie chce na razie wrócić do ojczyzny, mimo że błagają ją o to przyjaciółki i bliscy.

Alina Kabajewa od lat podejrzewana jest o romans z Władimirem Putinem. Mówi się, że może mieć z nim dzieci. Oczywiście oficjalnie nikt tego nie potwierdzi, bo prezydent Rosji pilnie strzeże swojej prywatności. 

Po tym, jak zaatakował Ukrainę i napadł na jej obywateli, nie udziela się publicznie ze strachu o własne życie. Ostatnio wystąpił na stadionie, gdzie "przemawiał" do narodu. Niektórzy uważają, że był zamknięty w klatce z kuloodpornego szkła.

Alina Kabajewa - przyjaciółki proszą, by wróciła do Moskwy

O Alinie Kabajewie mówi się teraz wiele... Informator PageSix donosi, że jej przyjaciółki zwróciły się z apelem, by wróciła do Moskwy i przekonała Władimira Putina do wycofania rosyjskich wojsk z Ukrainy. Wydaje się to jednak pomysłem oderwanym od rzeczywistości...

Alina Kabajewa - kochanka Putina ukrywa się w Szwajcarii

Reklama

Kabajewa zyskała sławę, jako kochanka Putina. Wcześniej była reprezentantką Rosji w gimnastyce i ma na swoim koncie złoty medal olimpijski. Chodzą plotki, że ojcem czwórki jej dzieci - dwóch małych chłopców i bliźniaczek - jest Władimir Putin. Wszystkie miały urodzić się w Szwajcarii. Podobno Alina ma paszporty różnych narodowości i pod różnymi nazwiskami.

Szwajcarzy nie są zadowoleni z faktu, że ukrywa się u nich kochanka Putina. Gdy lokalne media napisały, że widziano Kabajewę, w sieci zawrzało. Mieszkańcy Szwajcarii zorganizowali się i wystosowali petycję na stronie change.org, w której żądają, by wydalono gimnastyczkę z ich ojczyzny. Już ponad 60 tysięcy osób podpisało się pod apelem.

***

Zobacz także:

Allan Krupa kończy 18 lat. Takiego prezentu od znanej matki się nie spodziewał

Marcin Hakiel tym gestem definitywnie odciął się od Cichopek. Wyjawił coś jeszcze

Córka Adama Małysza wróciła do Polski i przekazała smutne wieści, że to koniec

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy