Reklama

Reklama

Reklama

Kirstie Alley nie żyje. Dzieci przekazały tragiczne wieści! "Rak został dopiero niedawno zdiagnozowany"

Kirstie Alley zyskała sympatię widzów na całym świecie za sprawą roli w „I kto to mówi?”. Filmy z jej udziałem wciąż bawią i wzruszają do łez. Teraz jej bliscy przekazali niezwykle smutne informacje. Gwiazda odeszła w wieku 71 lat.

Kirstie Alley nie żyje. Rodzina przekazała smutne wieści

Kirstie Alley ulubienica Amerykanów, ale także Polaków zmarła w wieku 71 lat. O jej odejściu poinformowali jej bliscy.

"Ze smutkiem informujemy, że nasza niezwykła, kochająca matka zmarła po przegranej walce z rakiem, który został dopiero niedawno zdiagnozowany" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu na instagramowym koncie aktorki.

John Travolta (posłuchaj!), który zagrał z Alley w kultowej komedii "I kto to mówi", nie mógł przejść obojętnie wobec tej informacji. Przy jej zdjęciu aktorki wspomniał wspólne chwile: "Znajomość z Kirstie była najbardziej niezwykłym związkiem w moim życiu. Kocham cię, Kirstie. Wiem, że znowu się spotkamy".

Reklama

Kirstie Alley legendą kina?

Kirstie Alley zaczynała swoją karierę przed kamerą od programów telewizyjnych. Gwiazda wystąpiła m. in. w "Match Game", lecz szybko zmieniła branże i ze stacji telewizyjnej przeniosła się na plan filmowy.

W kinie zadebiutowała rolą w "Star Trek II: Gniew Khana", ale rozpoznawalność przyniosła jej dopiero rola w serialu telewizyjnym "Zdrówko". Zagrała wówczas Rebeccę Howe, pełną energii właścicielkę nocnego baru. Za tę rolę spotkało ją wielkie wyróżnienie. Otrzymała aż pięć nominacji do Emmy (odebrała statuetkę w 19991 roku) oraz cztery nominacje do Złotego Globu. Wygrała w kategorii "najlepsza aktorka", odbierając zasłużoną statuetkę w tym samym roku co nagrodę Emmy.  

Alley spróbowała także swoich sił w komedii "I kto to mówi". Film, w którym wcieliła się w samotną pracującą matkę podbił serca widzów. Produkcję rozszerzono więc o dwie kolejne części, tworząc filmową trylogię, która szybko zyskała miano kultowej. Polacy również nie mogli nacieszyć się naturalnym blaskiem gwiazdy.

Później aktorka wcieliła się także w komediową postać w "Sekretach Weroniki". Po latach powróciła do występów w show telewizyjnych. Jej ostatnim scenicznym przedsięwzięciem był udział w rozrywkowym show "Mask Singer" w marcu tego roku.

Kirstie Alley - życie prywatne

Kirstie Louise Alley miała dwóch mężów. W latach 1974-1977 była żoną Boba Alleya, którego poznała, gdy studiowała na Kansas State University. W 1983 roku poślubiła aktora Parkera Stevensona. Para adoptowała wspólnie dwójkę dzieci: syna Williama True'a i córkę Lillie Price. W grudniu 1997 roku para rozwiodła się.

Zobacz też:

Roman Wilhelmi romansował na prawo i lewo i zdradzał żonę na potęgę. Żadnej pięknej kobiecie nie przepuścił...

Edyta Pazura poruszyła kontrowersyjny temat i już wie: "Czeka mnie wysyp gróźb i wyzwisk"

Smaszcz ścięła włosy "na jeżyka"! Ale to nie wszystko! Przerwała milczenie na temat przesłuchania na policji!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kristie Alley | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy