Reklama
Reklama

Kim Kardashian zdała egzamin prawniczy. Za czwartym razem

Kim Kardashian (41 l.) dopiero teraz znalazła czas na dokończenie edukacji. Na razie trudno ją określić mianem prymuski. Do egzaminu dla pierwszoroczniaków podchodziła aż trzykrotnie!

Kim Kardashian nigdy nie zdobyła wyższego wykształcenia, ale ostatnio postanowiła to zmienić. Jako kierunek wybrała prawo i przez minione 2 lata próbowała zdać  egzamin wstępny kwalifikacyjny do State Bar of California, oficjalnej agencji stanu Kalifornia, gdzie można zdobyć licencję prawniczą bez ukończenia college’u. 

Ostatecznie, po trzech nieudanych próbach i dwóch latach wkuwania, okazało się, że do trzech razy sztuka. Kim zamieściła na Instagramie triumfalny wpis:

Reklama

"Oblałam ten egzamin 3 razy w ciągu 2 lat, ale za każdym razem podnosiłam się, jeszcze intensywniej się uczyłam i próbowałam ponownie, aż to zrobiłam!!!"

Jak podkreśla celebrytka, w jej walce o zostanie prawniczką był element męczeństwa. Okazuje się, że do trzeciej próby podchodziła chora na COVI-19, z wysoką gorączką, ale „nie szukała wymówek”. 

Wstęp do kariery

Jak wyjaśniła Kim, zdany egzamin to dopiero początek jej prawniczej kariery: 

"W Kalifornii musisz zdać 2 egzaminy adwokackie, to był tylko pierwszy, ale z trudniejszym wskaźnikiem zdawalności. Najlepsi prawnicy mówili mi, że jest to droga prawie niemożliwa i dużo trudniejsza niż tradycyjna droga przez studia prawnicze, ale dla mnie to jedyna opcja. Czuję, że jestem na drodze do osiągnięcia moich celów". 

Nawiasem mówiąc, jeszcze 2 lata temu Kim ambitnie zapowiadała, że do końcowego egzaminu adwokackiego planuje podejść nie później niż w 2022 roku. Już widać, że jest to termin niemożliwy do dotrzymania. 

Zobacz też: 

Tak Kubicka zaskoczyła Barona w dniu jego urodzin

Książę William i księżna Kate zaskoczyli podddanych. Co za zdjęcia!

Izraelscy eksperci odradzają podawanie czwartej dawki szczepionki

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy