Reklama

Reklama

Reklama

Kim Kardashian reklamuje skąpe bikini w sesji z lat 80. Przeszła totalną metamorfozę!

Kim Kardashian uwielbia zaskakiwać. Po sprzedażowym sukcesie firmy handlującej bielizną wyszuplającą, celebrytka postanowiła zabrać się za projektowanie kostiumów kąpielowych. Gwiazda sama wystąpiła w kampanii reklamowej strojów własnego projektu. Wystylizowana na "kosmiczną" panią domu opala się nad brzegiem basenu. Wyjątkowy kicz, czy dobry gust?

Kim Kardashian reklamuje skąpe bikini w sesji z lat 80. Przeszła totalną metamorfozę!

Kim Kardashian od lat nie jest już "tylko" celebrytką, która zdobyła sławę za sprawą wycieku własnej seks taśmy, a bizneswoman z prawdziwego zdarzenia, która nieustannie powiększa swoje imperium. Gwiazda jest właścicielką firmy, która produkuje bieliznę wyszczuplającą, a sama Kim, zdaje się być najlepszą reklamą własnego produktu - gwiazda znana jest ze swojej wręcz nierealnej sylwetki. 

Była żona Kanye Westa postanowiła pójść o krok dalej i właśnie zaprezentowała najnowszą kolekcję kostiumów kąpielowych swojego projektu. Kim Kardashian, jak to ma w zwyczaju, sama była jedną z modelek występujących w kampanii reklamowej własnej marki. Na niedawno opublikowanych zdjęciach widać, jak wystylizowana na lata 80. gwiazda pręży się przed obiektywem przypominając retro-kosmitkę. Celebrytka zdecydowała się na metamorfozę i w natapirowanych blond włosach oraz ostrym niebieskim makijażu pozuje w towarzystwie dwóch pudli na tle przydomowego basenu. Uwagę zwracają srebrne "kosmiczne" kostiumy, które na ciałach modelek momentami odkrywają ciut za dużo.

Reklama

Zobacz też:

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe. Puściły szwy

Halejcio chwali się tarasem. A co jak spadnie deszcz?

Wróżka Anna Kempisty skomentowała sprzedaż sukien ślubnych Opozdy. Ciąży nad nimi fatum?pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | SKIMS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy