Reklama
Reklama

Kevin Mglej przemówił na temat relacji z Roksaną Węgiel. Tak to wygląda naprawdę

Roksana Węgiel jest obecnie jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Gwiazda, która regularnie pojawia się na scenie, ostatnio rozpoczęła również przygotowania do udziału w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Czy pomimo napiętego grafiku artystka znajduje czas dla narzeczonego?

Roksana Więguel zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Od momentu spektakularnego zwycięstwa podczas Eurowizji Junior w 2018 roku muzyczna kariera Roksany Węgiel (zobacz!) nabrała wielkiego rozpędu. Młoda piosenkarka szybko zaczęła być rozpoznawana w całym kraju i zyskała liczne grono oddanych słuchaczy. Dzięki temu coraz częściej zaczęła pojawiać się na dużych imprezach i koncertach organizowanych między innymi przez Telewizję Polską, mogła liczyć też na kontrakty reklamowe i ciekawe propozycje współpracy.

Reklama

Ostatnio fanów utalentowanej dziewiętnastolatki zelektryzowały wieści o tym, że Roxie Węgiel będzie jedną z uczestniczek nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Czy triumfatorka Eurowizji Junior zapisze w na swoim koncie kolejne wielkie zwycięstwo?

Kevin Mglej opowiedział o relacji z Roxie Węgiel

Duże emocje fanów budzi nie tylko kariera zawodowa artystki, ale także jej życie prywatne. Jakiś czas temu zeszłoroczna maturzystka przekazała niespodziewane wieści o związku i zaręczynach ze starszym o osiem lat partnerem. Choć wiele osób sądziło, że relacja Roksany Węgiel z producentem muzycznym Kevinem Mglejem to tylko chwilowe zauroczenie, zakochani nie kryją tego, że poważnie myślą o ślubie.

Ostatnio narzeczony 19-latki udzielił krótkiego wywiadu, w którym zdradził, jak wygląda codzienne życie z jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny. O to, jak na relacje pomiędzy zakochanymi wpłynęły treningi do "Tańca z gwiazdami", zapytali producenta muzycznego dziennikarze Party.pl.

"Oboje jesteśmy zapracowani i zawsze tak było, więc nie czujemy dużej zmiany. Staram się ją wspierać i dbać o jej odpoczynek" - wyznał Kevin Mglej w rozmowie z serwisem.

Okazuje się, że choć nie jest to łatwe, narzeczeni starają się jak najwięcej czasu spędzać razem. Pomimo natłoku obowiązków i napiętego grafiku, mają nawet konkretne walentynkowe plany.

"W Walentynki Roksana gra koncert w Polsacie, a całą resztę zostawiam prywatną" - przyznał tajemniczo Kevin Mglej. Choć partner Roxie nie chciał nic więcej mówić o planach zakochanych na wspólny wieczór, można spodziewać się, że zakochani pochwalą się zdjęciami z Walentynek na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz też:

Sobowtór Roxie Węgiel wzbudził zamieszanie w sieci. Aż trudno uwierzyć

Roxie Węgiel i Kevin Mglej pobiorą się już niebawem? Piosenkarka zdradziła szczegóły w "Pytaniu na śniadanie"

Roksana Węgiel w ponurym nastroju opuściła trening. Nie tak to miało wyglądać

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy