Reklama
Reklama

Ukochany Węgiel nie wytrzymał. Odpowiedział na przytyki internauty

Odkąd Roksana Węgiel pochwaliła się dużo starszym chłopakiem w mediach wybuchła prawdziwa afera. Fani wokalistki nie mogli zrozumieć, dlaczego zdecydowała się na poważne kroki z osiem lat starszym Kevinem Mglejem. Tłumaczenia gwiazdy, świadczące o tym, że wybrała dobrego człowieka na niewiele się zdały. Internauci wciąż nie mogli wyzbyć się uprzedzeń wobec Mgleja i wyrażali swoją krytykę publicznie. Sam zainteresowany milczał jak grób, do czasu aż miarka się przebrała… Teraz ostro komentuje.

Chłopak Węgiel nie wytrzymał. Padły mocne słowa

Roksana Węgiel, odkąd zakochała się w Kevinie Mgleju, chętnie pokazuje chłopaka na Instagramie, chcąc dzielić się z innymi swoim szczęściem. Jakiś czas temu wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie z 28-latkiem, które podpisała słowami: "Tak się poznaliśmy i niech tak zostanie... Kochani, życzę wam dużo miłości do innych i do samych siebie. Kocham cię najmocniej Kevin. Dziękuję, że jesteś. Mam nadzieję, że każdy z was pozna swoją bratnią duszę i doświadczy prawdziwej miłości" - oznajmiła wówczas artystka.

Reklama

Fani entuzjastycznie zareagowali na jej wpis. W komentarzach posypały się gratulacje i słowa wsparcia. Nie zabrakło jednak tych, którym związek tej dwójki się nie spodobał. A wszystko przez wygląd Kevina. "Tani Bedoes" - napisał jeden z obserwatorów wokalistki, porównując Kevina Mgleja do jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce.

Kevin Mglej postanowił odpowiedzieć na ten komentarz: "To oksymoron, ale nie wiem, czy wiesz co to znaczy" - zaznaczył.

Fani Roksany Węgiel bronią jej chłopaka. Uderzyli w hejtera

Wpis Kevina nie przeszedł bez echa, ponieważ błyskawicznie został dostrzeżony przez fanów młodej wokalistki. Wielbiciele Roxie publicznie skrytykowali wszelką mowę nienawiści pod adresem swoich idoli.

"Czytam te komentarze i przychodzi mi tylko jedno do głowy, trzeba być potwornym pustakiem, żeby oceniać wartość człowieka po wyglądzie. Wam zakochani życzę szczęścia i niewdawania się w dyskusje z hejterami. Nie są warci sekundy waszego czasu" - oznajmiła jedna z fanek.

"Roxi wyglądacie cudownie razem. Twój partner na zdjęciach przypomina młodego Johnny'ego Deppa" - napisała inna.

Zobacz też:

Krystyna Prońko skrytykowała młode gwiazdy. Jest odpowiedź managementu Roksany Węgiel

Roxie Węgiel pozuje z mamą: "Wygląda na dwadzieścia parę lat"

Chłopak Roksany Węgiel chwali się nowym gniazdkiem. Nie wygląda to obiecująco

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roxie Wegiel | Kevin Mglej | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama