Reklama
Reklama

Roxie Węgiel pozuje z mamą: "Wygląda na dwadzieścia parę lat"

Roxie Węgiel znów wywołała zamieszanie w sieci, a to za sprawą niedawnej publikacji w mediach społecznościowych. Młoda gwiazda na Instagramie pochwaliła się swoją mamą, a fani zachwycili się urodą Edyty Węgiel. Duża część internautów nie może uwierzyć, że mama artystki tak młodo wygląda!

Rodzinny czas Roxie Węgiel

Roksana Węgiel niedawno odebrała wyniki matury i postanowiła nieco odpocząć. Trzeba przyznać, że nastolatka miała intensywny czas, a przy okazji przeszła spektakularną metamorfozę. W ostatnim półroczu wokalistka skończyła 18 lat, ujawniła swój związek ze starszym mężczyzną, intensywnie przygotowywała się do egzaminu dojrzałości, a przy okazji nie zapomniała o pracy.

Na początku 2023 wydała płytę, a także użyczyła głosu głównej bohaterce animacji, o czym Pomponik pisał wczoraj. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na odpoczynek i Roxie z całą swoją rodziną udała się na zasłużone wakacje.

Reklama

Oczywiście szaleństwa na łonie przyrody zrelacjonowała w sieci, a fani zachwycili się jej mamą.

Edyta Węgiel wygląda niczym rówieśniczka 18-latki!

Roxie Węgiel pozuje z mamą: "Wygląda na dwadzieścia parę lat"

Roksana Węgiel miło spędzała czas z rodziną i ukochanym evinem. Cała ferajna wybrała się poza miasto, aby w spokoju kontemplować czas i nieco odpocząć od zgiełku i hałasu. Za destynację obrali sobie malownicze tereny, gdzie spacerowali wśród drzew i krzewów, korzystali z rowerków wodnych, a także szaleli w basenie.

Wokalistka wycieczkę zrelacjonowała na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,4 mln osób, jednak fani największą uwagę zwrócili nie na młodą gwiazdę, lecz na jej mamę! Edyta Węgiel zachwyciła internautów swoim wyglądem, a wiele osób pisało komentarze, że ta wygląda na maksymalnie dwadzieścia parę lat.

Na opublikowanych na Instagramie zdjęciach można zobaczyć Roxie z mamą. Do ujęcia zapozowały przytulone, w bliźniaczych stylizacjach. Roksana i Edyta postawiły na zwiewne sukienki w kwiatki i delikatną biżuterię. Łączy je również podobna fryzura, obie mogą pochwalić się długimi, ciemnymi i lśniącymi włosami.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a duża część z nich odnosi się do wyglądu mamy Roxie: "Mama wygląda jak siostra; To Twoja siostra? Wygląda top; Ale mam super wyglądam, na dwadzieścia parę lat" - zachwycali się w sieci.

Przeczytajcie również:

Chłopak Roksany Węgiel chwali się nowym gniazdkiem. Nie wygląda to obiecująco

Zamieszanie w Opolu. Narzeczony Roksany Węgiel porównał siebie do Agnieszki Osieckiej?

Roksana Węgiel przyznała się do wielkiego błędu. Dziś nie postąpiłaby w ten sposób

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy