Reklama
Reklama

Roksana Węgiel przekazała pilne wieści na temat swojego ślubu. To jednak nie były plotki

Roksana Węgiel i jej partner Kevin Mglej od dawna nie ukrywają się ze swoim uczuciem i otwarcie przyznają, że niebawem planują się pobrać. W mediach nie brakuje plotek na temat ślubu piosenkarki i producenta muzycznego. Teraz na temat przygotowań do uroczystości wypowiedziała się sama zainteresowana. Kiedy można spodziewać się wielkiego wesela zwyciężczyni Eurowizji Junior?

Roksana Węgiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Od czasów spektakularnego zwycięstwa podczas Eurowizji Junior kariera Roksany Węgiel nabiera coraz większego tempa.

Utalentowana wokalistka zdobywa nowych wielbicieli, nagrywa kolejne płyty i występuje na żywo przed publicznością. Nastolatka pojawia się nie tylko na scenie, ale także w kampaniach reklamowych, w których prezentuje odważne stylizacje, co nie przypadło do gustu części jej dotychczasowych fanów.

Popularna piosenkarka stanie niebawem przed kolejną szansą - jak się niedawno okazało, Roxie po raz pierwszy w swojej karierze wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" i powalczy na parkiecie o Kryształową Kulę.

Reklama

Roksana Węgiel zdradziła, jak idą przygotowania do ślubu

Młodej artystce znakomicie wiedzie się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. W zeszłym roku gwiazda ogłosiła, że jest zakochana i poinformowała, że jej wybrankiem jest o kilka lat starszy producent muzyczny - Kevin Mglej. Choć wiele osób przewidywało, że ich relacja nie przetrwa próby czasu - para szybko ogłosiła zaręczyny. Okazało się, że gwiazda i jej narzeczony poważnie myślą o ślubie.

W mediach co chwilę pojawiają się kolejne doniesienia na temat uroczystości, a część internautów sugerowała, że para zdążyła pobrać się już podczas jednego ze wspólnych wyjazdów. W końcu na temat planowanej uroczystości postanowiła wypowiedzieć się sama zainteresowana. Roxie Węgiel w "Pytaniu na śniadanie" zdradziła, jak idą przygotowania. Wiele wskazuje na to, że zakochani chcą jak najszybciej zalegalizować swój związek.

"Odbędzie się w tym roku w Polsce. To będzie tradycyjny ślub" - mówiła triumfatorka Eurowizji Junior z 2018 roku.

Przy okazji podzieliła się kilkoma ciepłymi słowami na temat swojego wybranka.

Roxie Węgiel komplementuje swojego narzeczonego

"My jesteśmy bratnimi duszami. Świetnie dogadujemy się na każdej płaszczyźnie, uzupełniamy się też w wielu kwestiach, więc poza tym, że jesteśmy razem i jest moim partnerem, to jest też moim najlepszym przyjacielem. Myślę, że to jest najpiękniejsze" - mówiła w porannym cyklu telewizyjnej Dwójki.

A w jakiej sukni ma zamiar wystąpić jako panna młoda? Tę kwestię dziewiętnastolatka woli pozostawić w tajemnicy.

"Mam już taką upatrzoną, wymarzoną. Bardziej syrenka, ale nie będę zdradzać nic" - podsumowała.

Zobacz też:

Pilne wieści z domu Roksany Węgiel. Prawda o narzeczonym wyszła na jaw

Sobowtór Roxie Węgiel wzbudził zamieszanie w sieci. Aż trudno uwierzyć

Te kreacje gwiazd przeszły ocenę eksperta. Wiemy, kto uniknął wpadki na wiosennej ramówce Polsatu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama