Reklama
Reklama

Kevin Mglej nie mógł powstrzymać się od komentarza. Zdradził wielki sekret Roxie Węgiel

Roksana Węgiel zdobywa ostatnio w naszym kraju coraz większą popularność. Dzieje się to jednak nie za sprawą kolejnych piosenek - 19-latka występuje w bieżącej edycji "Tańca z gwiazdami" i zdążyła udowodnić, że na parkiecie radzi sobie znakomicie. O tym, jaki sekret stoi za jej sukcesem, wypowiedział się niedawno wybranek Roxie.

Roksana Węgiel wciąż nie zwalnia tempa

Od czasu historycznego triumfu podczas Eurowizji Junior kariera Roksany Węgiel nie traci tempa i nabiera coraz większego rozpędu. Piosenkarka swoją sławę zawdzięcza dziś nie tylko swoim umiejętnościom wokalnym, ale także niezwykłej urodzie, którą coraz częściej eksponuje w odważnych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych, które wzbudzają wśród fanów sporo kontrowersji.

Ostatnio artystka awansowała do prawdziwej show-biznesowej ekstraklasy i przyjęła zaproszenie od producentów "Tańca z gwiazdami". To tylko potwierdziło jej status jednej z najbardziej rozchwytywanych celebrytek.

Reklama

Roxie Węgiel faworytką "Tańca z gwiazdami"?

Jakby tego było mało, 19-latka szybko stała się jedną z głównych faworytek do sięgnięcia po Kryształową Kulę. Okazuje się jednak, że swój sukces zawdzięcza nie tylko talentowi, ale przede wszystkim ciężkiej pracy.

Jak przyznał Kevin Mglej - wybranek zwyciężczyni Eurowizji Junior - życie pary bardzo się zmieniło odkąd Roxie Węgiel zdecydowała się na rywalizację w "Tańcu z gwiazdami".

"Mnie już dawno zaskoczyła jej pracowitość, bo to, co państwo widzicie na ekranach telewizorów, to jest taniec, który jest okupiony dziesięcioma, ośmioma godzinami treningów dziennie" - zdradził producent muzyczny w rozmowie z Plejadą.

Ambitna wokalistka musiała pogodzić się z tym, że dobra forma na parkiecie będzie wymagać od niej wielu wyrzeczeń.

"Ona jest cały czas w treningu, jeździ po fizjoterapeutach i tak naprawdę cały czas powtarza, też w domu zawsze przed snem ogląda jeszcze te choreografie, żeby sobie zapamiętać, utrwalić" - dodał wybranek artystki.

Kevin Mglej zachwala Roksanę Węgiel

Kevin Mglej nie kryje tego, że jest pod wielkim wrażeniem pracowitości swojej partnerki. Nie dotyczy to tylko tańcza - w każde swoje przedsięwzięcie celebrytka angażuje się w stu procentach. Choć niewielu fanów zdaje sobie z tego sprawę - kluczem do sukcesów, które odnosi nastoletnia artystka, jest przede wszystkim niezwykła samodyscyplina i chęć ciągłego rozwoju.

"Więc talent to jedno, a drugie to jest to, jak ona jest pracowita. Po prostu dla mnie to jest wielkie chapeau bas. I tak samo ma też w śpiewaniu, bo mogłoby się wydawać, że osiągnęła tak dużo już jako wokalistka, że mogłaby sobie odpuścić pewne kwestie. Wiele osób by odpuściło, pewnie ja bym odpuścił już na tym etapie. Ona nadal regularnie chodzi na zajęcia wokalne, rozśpiewuje się przed każdym koncertem. Dla mnie ona jest wręcz autorytetem pracowitości" - podsumował w rozmowie z serwisem.

Zobacz też:

Zaskakujący goście studiu "Tańca z gwiazdami": Michalina Sosna, Ralph Kaminski i Elżbieta Romanowicz

Roksana Węgiel odrzuciła ofertę TVP dotyczącą Eurowizji. Wytknęła, co było nie tak

Kaźmierska najgorszą uczestniczką TzG? Iwona Pavlović odpowiedziała


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Mglej | Roksana Węgiel | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama