Reklama
Reklama
Tylko u nas

Czy Kaźmierska była najgorszą uczestniczką w historii "TzG"? Iwona Pavlović odpowiedziała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Iwona Pavlović po nowym odcinku show "Taniec z gwiazdami" znów zabrała głos ws. Dagmary Kaźmierskiej. Choć "Królowa życia" nie pojawiła się na parkiecie (zrezygnowała z programu ze względu na kontuzję), jurorka i tak miała co nieco do powiedzenia na jej temat. Wyjawiła m.in. kto według niej aktualnie jest najgorszym uczestnikiem w historii znanego programu...

Iwona Pavlović zabrała głos ws. Dagmary Kaźmierskiej

"Taniec z gwiazdami" wywołuje ogromne emocje. W programie pozostało niewiele par, a każda z nich prezentuje wysoki poziom. Mimo to wiele osób z utęsknieniem wspomina występy Dagmary Kaźmierskiej. Choć niektórzy twierdzili, że gwiazda nie radzi sobie doskonale na parkiecie, to i tak zarażała innych swoim optymizmem. Niejednokrotnie zostało to docenione.

Iwona Pavlović również nie kryje, że zauważalna jest nieobecność Dagmary. Jurorka bez ogródek skomentowała pierwszy występ bez jej występów. Jak sama stwierdziła w rozmowie z Pomponikiem: "To już minęło. Ja ani nie odczuwam ulgi, ani nie czułam spiny, po prostu idę dalej. Tak jak wcześniej mówiłam, jest mi jej szkoda jako człowieka, ale to jej decyzja, taką podjęła i ma prawo do niej".

Reklama

Iwona Pavlović o występie Kaźmierskiej. Porównała ją do Pudziana

Dziennikarz Pomponika dopytał jurorkę, czy zgodnie ze słowami wielu internautów, chciała za wszelką cenę dopiec Dagmarze. Iwona postawiła sprawę jasno:

"Proszę cię... Ja naprawdę bardzo zajmuję się swoim życiem. Uważam, że to jest najważniejsze, jak my żyjemy sami dla siebie, ze sobą. Życie Dagmary tak naprawdę mnie nie interesuje ani w dobrą, ani złą stronę. Natomiast w programie interesował mnie jej taniec, który był fatalny. To nie było niszczenie [przyp. red. jej osoby]. Nie miałam za bardzo czego oceniać. To mnie rzeczywiście - jako sędziego - lekko denerwowało. Co mam oceniać, jeśli ktoś nie wykonuje minimalnej pracy".

Iwona podsumowała temat stwierdzeniem, że ostatnio skorzystała z chwili wolnego i wróciła do występów Pudziana. Według niej sportowiec nie był wyjątkowo zdolny, ale bawił się tańcem i pokazał swoje największe atuty. Co tu dużo mówić, to kolejna szpileczka w kierunku Dagmary...

Iwona Pavlović odpowiada, czy Kaźmierska jest najgorszą uczestniczką show. Nie miała litości?

Dziennikarz Pomponika w tej sytuacji dopytał, czy zdaniem Pavlović Dagmara była najgorszą uczestniczką w "Tańcu z gwiazdami" na przestrzeni wszystkich edycji. Jurorka chwilę się zastanowiła, po czym odpowiedziała:

"No w sumie tak. Już podium się zmienia, bo Dagmara wskoczyła na pierwsze miejsce. To też dlatego, że ona tak naprawdę nie za bardzo tańczyła. Wszystkie tańce, które ona robiła, były identyczne i żaden taniec nie miał znamion danego tańca, danego rodzaju. Myślę, że tak - zajęła pierwsze miejsce".

Pod koniec rozmowy jurorka skupiła się na wyjątkowych tańcach z bliskimi osobami, które w najnowszym odcinku wzbudziły sporo kontrowersji. Szczególną uwagę zwróciła na taniec Roksany Węgiel i jej narzeczonego, który zaskoczył wyjątkowymi umiejętnościami akrobatycznymi.

Czytaj też:

To koniec plotek ws. Rozenek-Majdan. Postawiła sprawę jasno

Dostała ofertę od TVP i od razu ją odrzuciła. "Wszystko było nie tak" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Dopiekła Kaźmierskiej w Tańcu z Gwiazdami. Tak reaguje na jej odejście [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | Dagmara Kaźmierska | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy