Reklama
Reklama

Kaźmierska odebrała niespodziewany telefon. Stało się. Takiego końca nic nie zapowiadało

Dagmara Kaźmierska niespodziewanie stała się najgorętszą uczestniczką obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Słynna "królowa życia" co tydzień dostaje najniższe noty od jurorów, a i tak przechodzi dalej. Wywołuje to ogromne emocje i konflikty. Głos w jej sprawie zabierają liczni celebryci. Jeden z przykrych komentarzy zamieścił niedawno jej kolega z parkietu. Gdy zrobiła się afera, zdecydował się od razu do niej zadzwonić. Oto kulisy...

Dagmara Kaźmierska w show-biznesie zaistniała dzięki udziałowi w show TTV "Królowe życia". Barwna mieszkanka Kłodzka szybko zyskała liczne grono fanów, a jej kariera w mediach nabrała tempa. Nie przeszkodziło jej w tym nawet odkrycie jej - mówiąc delikatnie - niechlubnej przeszłości.

Reklama

Bez wątpienia celebrytka ma medialny potencjał, który postanowiono wykorzystać w kolejnych projektach. Jakiś czas temu Kaźmierska szukała męża, a od pewnego czasu szuka... poczucia rytmu na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

Choć przed rozpoczęciem nowej edycji show wydawało się, że największymi gwiazdami będą osoby pokroju Roxie Węgiel, Maffashion czy Anity Sokołowskiej, niespodziewanie na pierwszym planie znalazła się właśnie Kaźmierska. 

Dagmara Kaźmierska krytykowana przez kolegów

Po każdym odcinku media plotkarskie rozpisują się niemal głównie o zamieszaniu wokół jej osoby. Występy Dagmary wywołują bowiem ogromne emocje. Iwona Pavlović już nawet nie stara się ukrywać, że przechodzenie Kaźmierskiej do kolejnych odcinków ją irytuje. Po kolejnej krytycznej ocenie do gry wkroczył Conan, syn Dagmary. Zrobiło się mocno nieprzyjemnie.

Na tym nie koniec, bo w sieci zaczęła udzielać się także Edzia, dawna przyjaciółka Kaźmierskiej. Panie jakiś czas temu mocno się pokłóciły i dziś nie mają kontaktu, ale Edyta nie szczędzi gorzkich słów pod jej adresem.

Nie ona jedna, bowiem swego czasu, gdy odpadł Aleks Mackiewicz, swoje niezadowolenie wyraził też Maciej Musiał

"????!!!! Niesprawiedliwe fest" - napisał aktor. 

Kaźmierska odebrała niespodziewany telefon od Musiała

Oczywiście media podchwyciły temat i kolejna afera gotowa. Okazuje się jednak, że Musiałowi zrobiło się głupio i postanowił... przeprosić Dagmarę za swoje zachowanie. 

W rozmowie z viva.pl, Kaźmierska wyjawiła, że faktycznie odebrała niespodziewany telefon od młodszego kolegi z "Tańca z gwiazdami":

"Sama nawet nie widziałam tego komentarza, dopiero ludzie mi podesłali. Maciej zadzwonił do mnie po całej sytuacji. W naszej rozmowie przeprosił mnie za to. On jako uczestnik najmocniej powinien wiedzieć, na jakich zasadach program funkcjonuje. Pewnie targały nim jakieś emocje, że tak napisał. Ale potem mi wytłumaczył, dlaczego tak się stało. Ja nie mam do niego żalu" - oznajmiła wspaniałomyślnie Dagmara. 

Czytaj też:

Krzysztof Szczepaniak zachwycił jurorów i widzów "TzG". "Wyrastasz na faworyta tego programu"

Aktor "M jak Miłość" dołącza do "Tańca z Gwiazdami". Internauci już komentują

Wieści nadeszły nad ranem. Dagmara Kaźmierska wyjawiła prawdę ws. Kevina i Roxie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy