Reklama
Reklama
Tylko u nas

Kayah i Sara James szykują szaloną niespodziankę na Earth Festival w Uniejowie [POMPONIK EXCLUSIVE]

W godzinach popołudniowych trwały intensywne przygotowania do wielkiego muzycznego wydarzenia realizowanego w niedzielę 20 sierpnia przez telewizję Polsat. Chodzi oczywiście o Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski, który odbędzie się w Uniejowie w województwie łódzkim. Na koncercie nie zabraknie oczywiście licznych gwiazd, by wspomnieć tylko o Sarze James i Kayah. Jak dowiedział się Pomponik, obie wokalistki szykują coś specjalnego.

Eearth Festival 2023: Gwiazdy zjechały do Uniejowa

Świetna muzyka, szampańska zabawa i słuszny cel - wszystko to składa się już od lat na Earth Festival w Uniejowie. Tegoroczna edycja wydarzenia promowana pod tytułem "Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski. Jak nie my to kto" rozpocznie się wieczorem 20 sierpnia. Fani polskich gwiazd sceny mogą się spodziewać występów takich postaci jak Brodka, Kayah, Kamil Bednarek, Mrozu, Paweł Domagała, Oskar Cyms, bryska czy Sara James.

Reklama

Artystom na scenie będzie towarzyszyć Grott Orkiestra pod batutą Michała Grotta, a w rolę prowadzących wydarzenia wcielą się znani i lubiani - Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna. W programie wydarzenia nie zabraknie też atrakcji pozamuzycznych. Widzowie mogą się szykować choćby na scenki kabaretowe w wykonaniu Roberta Górskiego. Zmierzą się w nim ekosceptyk z ekoentuzjastą, ponieważ ważnym celem festiwalu w Uniejowie jest promocja dbałości o środowisko.

Trwają próby przed festiwalem w Uniejowie. Sara James i Kayah z niespodzianką

W godzinach popołudniowych trwały intensywne próby przed głównymi wydarzeniami przewidzianymi na wieczór. Brali w nich udział choćby Cyms i Domagała, ale jako jedna z pierwszych na miejscu pojawiła się Sara James. Jak podaje obecny na miejscu informator Pomponika, gwiazda zachwyciła obecnych na miejscu pracowników swoim profesjonalizmem:

"Sara James była jedna z pierwszych osób, które zaczynały dziś próby do wieczornego koncertu w Uniejowie. Artystka jak zawsze przyjechała dużo wcześniej na plac festiwalu, aby mieć pewność, że będzie na czas. Wolne chwile wykorzystała na działania promocyjne. Próba Sary przebiegła bez żadnego problemu. Ona zawsze jest świetnie przygotowana. Ludzie pracujący przy koncercie byli wręcz zaskoczeni, ze tak młoda osoba wykazuje się takim profesjonalizmem. Ich zdaniem niektóre gwiazdy mógłby się od niej uczyć".

Pomponik dowiedział się też, że Sara James wraz z Kayah planują specjalną niespodziankę dla słuchaczy. W skład utworów zapisanych na jej setliście znalazły się bowiem nie tylko "eurowizyjny hit", ale też specjalna piosenka śpiewana w duecie właśnie ze starszą gwiazdą. Wspólne próby obu artystek wywołały w Uniejowie niemałe poruszenie:

"Ich występ przykuł uwagę przechodniów. Większość zatrzymała się na chwilę, aby popatrzeć. Na scenie była magia. Kayah otoczyła młoda artystkę opieką. Poprosiła techników o kilka zmian, aby mieć pewność, ze wszystko dobrze wyjdzie, a ich głosy świetnie się zgraja" - podaje nasz informator.

Koncert Earth Festival w Uniejowie rozpocznie się o godzinie 20 i będzie emitowany na Polsacie.

Zobacz też:

Bryska ma zaledwie 22 lata, a już szaleje z finansami. Nie do wiary, co robi

Krzysztof Ibisz tak szczery jeszcze nigdy nie był. Zdradził wielki sekret

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | Sara James | Earth Festival 2023 | Earth Festival Uniejów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy