Reklama
Reklama

Kayah i Rinke Rooyens długo się przed tym wzbraniali, ale stało się. To koniec domysłów

Kayah i Rinke Rooyens po rozstaniu poszli własnymi drogami i długo raczej unikali wzajemnych kontaktów. Oczywiście nie było to do końca możliwe, bo byli małżonkowie mają wspólnego syna Rocha. Po jakimś czasie ich relacje wyraźnie się poprawiły, a nawet mowa była o przyjaźni. Teraz jednak doszło do kolejnego przełomu. Oto szczegóły...

Kayah i Rinke Rooyens przed laty tworzy naprawdę udany związek. Doczekali się nawet wspólnego syna Rocha. W pewnym momencie doszło jednak do ich rozstania. 

Słynny producent telewizyjnych programów i piosenkarka poszli innymi drogami. Jej nie dane było znaleźć pocieszenia w ramionach innego mężczyzny na dłużej, choć o jej nowych znajomościach media plotkarskie donosiły parokrotnie. 

Reklama

Rinke po poszukiwaniach nowej "tej jedyne", znalazł szczęście u boku byłej partnerki Jana Kulczyka. Związek z Joanną Przetakiewicz stał się na tyle poważny, że para postanowiła wziąć nawet ślub. 

Oczywiście ze względu na Rocha jego matka poniekąd trafiła do nowego związku ojca niejako "w pakiecie". Choć plotkowano, że Joanna nie jest z tego powodu zachwycona, ostateczne okazało się, że z Kayah znalazły wspólny język i zapałały do siebie sympatią. 

Także relacje Rinke z byłą żoną się mocno poprawiły. Teraz jednak doszło do kolejnego przełomu. Okazuje się, że byli małżonkowie znów są ze sobą bardzo blisko. 

Rinke Rooyens i Kayah znów razem

Wyszło bowiem na jaw, że Kayah będzie nową jurorką w "The Voice of Poland", który Rinke produkuje.Dotychczasowe jury ma bowiem pożegnać się z pracą. 

Rinke ponoć mocno się ucieszył, że znów będzie pracował z byłą żoną. Na tym jednak nie koniec. 

Kayah wraca do TVP. Przez lata była obrażona

Wirtualne Media donoszą, że obrażona przez ostatnie lata na TVP Kayah wraca na Woronicza w wielkim stylu. W wiosennej ramówce pojawi się program "Muzyka na dobry wieczór", w którym gwiazdą będzie m.in. właśnie Kayah. 

"Artyści przypomną swoje największe przeboje i najnowsze utwory, opowiedzą, jaki był kontekst i okoliczności powstawania piosenek, jakie wydarzenia oraz emocje ich inspirowały, a także jakie znaczenie w ich życiu oraz karierze miały poszczególne utwory” - czytamy. 

Dzięki temu będzie miała jeszcze więcej okazji do spotkań z ojcem swojego syna. I pomyśleć, że wszystko dzięki zmianom w TVP...

Zobacz też:

Jak to leciało? Sprawdź, jak dobrze znasz piosenki Kayah [QUIZ]

Edyta Górniak zaczęła mówić o konflikcie z Kayah i nagle stało się to... "Ludzie kochani"

Górniak zaskoczyła wyznaniem tuż po sylwestrze TVP. Ma dość występów na scenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | Rinke Rooyens | Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy