Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kate Moss zaręczona

Jej perypetie miłosne są dobrze udokumentowane przez dziesiątki tabloidów, ale wygląda na to, że Kate Moss w końcu zamierza się ustabilizować. Modelka właśnie zaręczyła się z Jamie'em Hincem, gitarzystą grupy The Kills.

Muzyk miał oświadczyć się Kate w jej 36. urodziny. Z tej okazji specjalnie przyleciał na Mustique, gdzie pracowała.

Reklama

Pierścionek pomógł wybrać nie kto inny jak Philip Green, potentat brytyjskiej branży odzieżowej i właściciel marki Topshop. Moss pracowała dla niego nie tylko jako modelka, ale również projektując bardzo dobrze przyjęte kolekcje dla Topshopa.

Hince i Moss spotkali się w 2007 roku po koncercie The Kills i zostali sobie przedstawieni przez wspólną znajomą, Sadie Frost. Było to trzy miesiące po głośnym rozstaniu Moss z Pete'em Doherty. Mówi się, że Hince bez problemu złapał wspólny język z 8-letnią córką modelki, Lilą Grace.

Do dawnych miłości Kate Moss zalicza się także aktor Johny Depp, z którym spędziła 4 lata. Niedawno media obiegła wiadomość, że do dawnego romansu z supermodelką przyznał się również pretendent do włoskiego tronu, książę Emanuel Filibert.

"Kto nie zakochałby się w Kate Moss? Jest czarująca, inteligenta i piękna. Byliśmy razem przez około osiem miesięcy i była cudowną i fascynującą kobietą. Potem nasza relacja się skończyła, ponieważ tak to już jest, ale pamiętam ją jako namiętną kobietę " - wyznał Emanuel Filibert.

Dowiedz się więcej na temat: związek | Jamie Hince | Kate Moss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje