Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kate Moss obnosi się z nałogiem tytoniowym

Kate Moss ma dość nietypowy sposób na świętowanie Dnia bez Papierosa. Brytyjka zlekceważyła święto organizowane przez swoich rodaków i ostentacyjnie zapaliła papierosa na wybiegu.

Moda na zdrowy tryb życia spycha miłośników tytoniowego dymu do lamusa. Niektórzy jednak, nawet najmodniejsi, wciąż nie potrafią się odkochać w niezdrowym nałogu.

Reklama

Kate Moss, brytyjska supermodelka, znana jest ze skłonności do nałogów. Podczas gdy jej rodacy na Wyspach obchodzili Dzień bez Papierosa, ona rozkoszowała się nim na wybiegu, podczas paryskiego Tygodnia Mody.

Krocząc po wybiegu, podczas pokazu Louisa Vuittona, modelka ostentacyjnie wypaliła papierosa. Prawdopodobnie był on elementem stylizacji. Idealnie pasował bowiem do kolekcji inspirowanej hotelem Claridges. Moss ubrana była w czarną, koronkową koszulę, przyozdobioną futrem, i krótkie spodenki.

Performance Moss wywołał aprobatę wśród publiczności pokazu, jednak w Internecie pojawiło się wiele nieprzychylnych opinii.

Na wybiegu oprócz Moss pojawiły się jej, równie doświadczone, koleżaki po fachu, już bez niezdrowego atrybutu: Naomi Campbell, Amber Valetta, Carolyn Murphy i Maria Carla.

Dowiedz się więcej na temat: Kate Moss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje