Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Katarzyna Walter nie stroni od alkoholu! Przyznała się!

Katarzyna Walter (57 l.), która w serialu „Na Wspólnej” gra postać prawniczki Agnieszki, która jest uzależniona od alkoholu, w prawdziwym życiu nie ma takich problemów, lecz do abstynencji też jej daleko.

Jej rola w serialu Na Wspólnej" wzbudziła wiele kontrowersji, gdy serialowa Agnieszka zaczęła popadać w alkoholizm. Twórcy serialu już wcześniej tą chorobą obarczyli innego bohatera - Romana Hoffera, którego gra Waldemar Obłoza (59 l.).

Reklama

Rola Katarzyny jest dramatyczna, a wszystkiemu winny jest alkohol. Aktorka jednak w rzeczywistości także od niego nie stroni. W rozmowie z tabloidem "Fakt", gwiazda wyznała, że wręcz lubi uraczyć się czymś mocniejszym.

"Ludzie mówią mi, że jestem przekonująca w scenach picia w ‘Na Wspólnej’. Odpowiadam wtedy, że to dlatego, bo dobrze gram albo... sama jestem alkoholiczką. Niech każdy sobie wybierze. Ja się nie szufladkuję. Bardzo lubię alkohol, ale nie każdy. Uwielbiam bawić się przy winie, chociaż nie mogę sobie tak często pozwalać na huczne imprezy, bo ja mam już swoje lata" - powiedziała z rozbrajającą szczerością Walter.

Jak się okazuje, wszystkiemu winne jest rozstanie aktorki z partnerem. Od tego czasu okazji do picia nie brakuje.

"Nie siedzę wieczorami sama i nie robię na drutach, nie czuję się więc samotna. Mam zestaw przyjaciół, z którymi lubię się spotykać" - dodaje Katarzyna.

Oczywiście wszystko jest dla ludzi, jednak jak już historia wielokrotnie pokazała, z używkami należy postępować ostrożnie. Oby Katarzyna znała umiar i nie podzieliła losu swojej serialowej postaci. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Walter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje