Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Walter bez tego nie wychodzi z domu!

Katarzyna Walter (57 l.) opowiedziała o swoich codziennych rytuałach...

Katarzyna Walter od kilku lat wciela się w rolę prawniczki Agnieszki w serialu "Na Wspólnej". Kreowana przez nią postać ma poważne problemy z alkoholem.

Przyczyniło się to do tego, że wiele prześmiewczych profili na Instagramie i Facebooku zaczęło robić sobie liczne żarty z wiecznie pijanej Agnieszki.

Postać doczekała się nawet własnej stronki "Agnieszka Stay Drunk", gdzie publikowane są zabawne memy. Można więc śmiało stwierdzić, że serialowa Agnieszka stała się o wiele popularniejsza od grającej ją Katarzyny Walter. 

Reklama

"Twoje Imperium" postanowiło to nieco zmienić, dając do wypełnienia aktorce kwestionariusz osobowy. Możemy się z niego dowiedzieć, jaka naprawdę jest Katarzyna Walter. 

"Nie wyjdę z domu bez butelki z wodą gazowaną. To jest mój zwyczaj niezmienny od wielu lat. Dzień zawsze zaczynam od wypicia szklanki wody z cytryną i zjedzenia miseczki granoli z jogurtem naturalnym. Potem musi być mocna kawa i kilka papierosów" - zdradziła gwiazda "Na Wspólnej".

Co jeszcze ciekawego opowiedziała?

"Zazdroszczę spokoju ludziom, którzy nie muszą nieustannie zabiegać o to, by mieć pieniądze na przyzwoite funkcjonowanie" - pożaliła się na swoją sytuacją finansową.

"Mogłabym przespać dwanaście godzin jednym ciągiem" - pochwaliła się na koniec.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Walter | Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy