Reklama
Reklama

Katarzyna Sokołowska świętuje 49. urodziny! Pokazała fotki z plaży!

Katarzyna Sokołowska 23 lutego obchodzi 49. urodziny. Celebrytka z tej okazji pochwaliła się fanom zdjęciem z plaży. Jurorka programu "Top Model" postanowiła wyjątkowy dzień spędzić na słonecznej plaży. Na Instagramie gwiazdy TVN-u zaroiło się od komentarzy i życzeń.

Katarzyna Sokołowska szerszą sławę zyskała za sprawą występów w programie emitowanym na TVN "Top Model". Od 2013 roku zasiada w składzie jurorów i ocenia potencjalne modelki i modelów. Wcześniej kobieta zajmowała się również reżyserowaniem pokazów mody.

23 lutego Sokołowska obchodziła swoje 49. urodziny, a ten wyjątkowy dzień spędziła na słonecznej plaży. Gwiazda TVN-u urodzinową fotką pochwaliła się na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 353 tysięcy osób!

Reklama

Internauci i przyjaciele złożyli reżyserce pokazów mody urodzinowe życzenia. 

Katarzyna Sokołowska świętuje 49. urodziny! Pokazała fotki z plaży!

Sokołowska w tym roku swój jubileusz postanowiła spędzić na egzotycznych wakacjach. 49-latka w dniu swoich urodzin szalała na słonecznej plaży. Figle w wodzie zostały uwiecznione na fotografiach, a kadrami z urlopu celebrytka pochwaliła się fanami.

Pod postem od razu pojawiło się wiele komentarzy, a życzenia reżyserce złożyła plejada gwiazd, w tym: Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Przetakiewicz i Malwina Wędzikowska. 

Katarzyna Sokołowska: kim jest?

Katarzyna Sokołowska urodziła się w 1973 roku w Lubartowie. Studiowała reżyserię i aktorstwo. W młodości pracowała jako modelka. Pierwszy pokaz mody wyreżyserowała dla studentek projektowania ubioru. Jako reżyserka pokazów mody współpracuje z wieloma sławnymi projektantami.

W 2013 roku dołączyła do programu "Top Model", gdzie zasiada w składzie jurorów. Wystąpiła również w kampanii reklamowej znanej marki z biżuterią.

Zobaczcie również:

Kuba Wojewódzki idzie w ślady Magdy Gessler. Zaszalał z pączkami

Sylwia Majdan to dziś prawdziwa piękność. Czym zajmuje się pierwsza żona Majdana?

Koronawirus. Mniejsze zainteresowanie szczepieniami. Pacjenci odwołują wizyty

Joanna Krupa z dawno niewidzianą siostrą. Jak dziś wygląda Marta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy