Reklama

Reklama

Reklama

Kuba Wojewódzki idzie w ślady Magdy Gessler. Zaszalał z pączkami

Już za dwa dni tłusty czwartek. W gdyńskiej restauracji Kuby Wojewódzkiego można będzie zaopatrzyć się w pączki. Tylko, czy ich cena zadowoli smakoszy? Fani pytają, czy smaży je Magda Gesler?

Kuba Wojewódzki sprzedaje pączki

Kuba Wojewódzki (58 l.) od lat kojarzony jest z show, do którego na swoje kultowe kanapy zaprasza celebrytów i zadaje im nietypowe pytania. Dodatkowo, znany jest z miłości do drogich samochodów i coraz młodszych partnerek. 

Celebryta jakiś czas temu postanowił zainwestować w restaurację. W lipcu 2019 roku w warszawskiej Elektrowni Powiśle otworzył lokal "Niewinni Czarodzieje". Jego wspólnikiem został restaurator Józef Krawczyk. Później powstała jeszcze jedna restauracja w Warszawie oraz we Wrocławiu. W ubiegłym roku dziennikarz wycofał się ze spółki z Krawczykiem i założył własny biznes w Gdyni "Niewinni Czarodzieje 3.0".

Reklama

SPRAWDŹ 11 rzeczy o Netflixie, które musisz wiedzieć, ale boisz się o to zapytać!

Gdyńska restauracja Kuby Wojewódzkiego cieszy się sporym powodzeniem. Z okazji tłustego czwartku przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę, w której nie mogło zabraknąć pączków. Lokal proponuje dwa smaki tych słodkości: słony kajmak z czekoladą oraz czarna porzeczka z pomarańczą. Już można je zamawiać, ale cena nie należy do najniższych. Koszt jednego pączka to całe 10 zł, a najmniejsze zamówienie może liczyć 6 sztuk.

Zatem zamawiając pączki na tłusty czwartek u Kuby Wojewódzkiego, trzeba się liczyć z wydatkiem co najmniej 60 zł!

Internauci nie kryją oburzenia. Ich zdaniem ta cena jest co najmniej kontrowersyjna. Porównują ją z kosztem podobnych łakoci sprzedawanych przez Magdę Gessler, która wyceniła je na 13 zł za sztukę.

Kupilibyście pączki za taką cenę?

Zobacz też:

Wojewódzki pozuje z ukochaną! Walentynka jest skąpo ubrana

Kamienica Richardson w opłakanym stanie. Sąsiedzi zabrali głos

Jagna Marczułajtis uderzyła w PiS. Żona Stocha szybko ją podsumowała

Wojna między Rosją a Ukrainą? Świat potępia działania Moskwy. "Bezprawie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Magda Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy