Reklama
Reklama

Katarzyna Skrzynecka zapłaci wysoką cenę za tę decyzję?! Wielkie zmiany!

Katarzyna Skrzynecka jest szczęśliwą mamą i żoną. W jej życiu jednak nie brakuje rozterek, a ostatni czas skłonił ją do poważnych refleksji. Czyżby szykowała się do opuszczenia Polski i zamieszkania na stałe w pięknej Grecji, którą tak bardzo z mężem kochają?

Kto nie marzy, by pięknymi greckimi plażami cieszyć się dłużej niż tylko przez kilka dni wakacji? O tym, że również Katarzyna Skrzynecka (49 l.) wraz z najbliższymi chciałaby spędzać w tym kraju więcej czasu, mówiło się od dawna. 

"Oglądają różne oferty i myślę, ale to tylko kwestia czasu, gdy dokonają zakupu" - opowiadała przed paroma laty osoba z bliskiego otoczenia aktorki. 

Jednak mało kto wierzył, że uda się zrealizować ten szalony plan. Bo co, poza leniuchowaniem, miałaby tam robić? Przecież Katarzyna Skrzynecka (sprawdź!) przez lata wypracowała sobie w Polsce silną pozycję zawodową. 

Reklama

W nieco lepszej sytuacji byłby jej mąż, Marcin Łopucki (45 l.), który jako trener fitness może zarabiać właściwie wszędzie. Tymczasem niedawno aktorka zaskoczyła wszystkich, zdradzając, że... lata samolotem do pracy!  O co chodzi? 

"Zdarza się tak, że jestem w Grecji z rodziną i przylatuję tanimi liniami lotniczymi tylko na jeden odcinek 'Twoja twarz brzmi znajomo' " - opowiadała pomponikowi. - "To jest możliwe, bo pojawiają się takie oferty. Za niewielkie pieniądze można przelecieć do pracy z innego kraju i wrócić...".

Rzeczywiście, panią Katarzynę znów możemy oglądać jako jurorkę w wokalnym show. Jednak latanie samolotem przez pół Europy prędzej czy później musi się skończyć. W Grecji też jest przecież jesień i zima... Na szczęście w najbliższym sezonie Katarzyna Skrzynecka ma co robić. 

Właśnie dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Wcieli się w docent Alinę Fisher z Kalifornii w USA. 

"Przede mną trudne i odpowiedzialne zadanie. Mam za sobą konsultacje z prawdziwymi lekarzami, uczącymi aktorów, jak wiarygodnie i fachowo wcielać się w tę rolę. Mam nadzieję, że polubicie Alinę, bo to wyjątkowa, ciepła i pozytywna, a jednocześnie silna i ofensywna kobieta" - napisała o swojej roli aktorka. 

Wygląda więc na to, że na razie nie czeka jej jeszcze życie na dwa domy. Ale za jakiś czas... Kto wie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy