Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor świętuje podczas Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd

26 sierpnia, podczas XXV Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd w Mosznej, uczczono 40-lecie pracy telewizyjnej jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji - Katarzyny Dowbor. Impreza zgromadziła wielu gości, w tym znane osoby ze świata show-biznesu, ale to Dowbor była oczywiście główną bohaterką wieczoru.

Katarzyna Dowbor rozpoczęła swoją karierę w 1983 roku na antenie TVP. Szybko stała się ulubienicą widzów dzięki prowadzonym przez siebie programom, takim jak "Pytanie na śniadanie", "Ogrodową Dowborową" i "Szczęśliwą 13-tkę".

"Drugie zawodowe życie odnalazła dzięki Telewizji Polsat. Program 'Nasz nowy dom', z Katarzyną Dowbor w roli gospodyni, na dobre podbił serca milionów telewidzów. Nawet po odejściu z programu Pani Kasia nie traci optymizmu i pogody ducha" - opisywał serwis Akpa.

Reklama

Hołd dla Katarzyny Dowbor

Podczas mistrzostw, Katarzyna Dowbor opowiadała o swojej nowej książce "Czary w Kopytkowie", napisanej we współpracy z pisarzem Marcinem Kozłem. Jednak najbardziej wzruszającym momentem wieczoru był benefis na jej cześć. Katarzyna Dowbor jest bowiem obecna na scenie już od 40 lat!

Goście imprezy mieli okazję podzielić się swoimi wspomnieniami i podziękować dziennikarce za lata spędzone na antenie.

"Trzeba kochać to, co się robi. Praca zawsze była moją pasją, moim hobby. Na początku nawet się dziwiłam, że robię to, co lubię i jeszcze mi za to płacą. Jestem bardzo szczęśliwa, że mimo wieku emerytalnego mogę wciąż robić to, co lubię. Praca musi nas fascynować" - wyznała Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów.

Jej pasja i poświęcenie dla telewizji nie umknęły uwadze widzów oraz kolegów z branży.

Gwiazdy na zawodach

Uczestnicy mistrzostw mogli podziwiać także konkurencje jeździeckie oraz liczne pokazy. Mistrzostwa przyciągnęły zarówno doświadczonych jeźdźców, jak i debiutantów. Wśród uczestników znaleźli się Anna Powierza, Henryk Sawka, Karol Strasburger i wielu innych. Konkurencje jeździeckie, w tym ujeżdżenie, powożenie, western riding i skoki przez przeszkody, były głównym punktem programu.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy