Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek w szlafroku i bamboszach mknie do samochodu. Stylowa?

Katarzyna Cichopek zaskoczyła niedawno fanki wyprzedażą garderoby. Teraz została przyłapana w drodze do samochodu, jak odziana w płaszcz do złudzenia przypominający szlafrok, bambosze i z torebką za prawie 2 tysiące złotych zmierza do samochodu. Wyszło stylowo?

Katarzyna Cichopek wyprzedaje swoją garderobę

Katarzyna Cichopek zaskoczyła swoje fanki w minioną niedzielę. Za pośrednictwem InstaStories poinformowała, że właśnie rusza z wyprzedażą swojej szafy. Na jej koncie założonym na popularnej platformie sprzedażowej, pojawiło się wiele ubrań noszonych przez prezenterkę. Oferta gwiazdy "Pytania na śniadanie" spotkała się z dużym zainteresowaniem i wiele z ubrań sprzedało się niemalże na pniu.

Reklama

Aktorka oferuje nie tylko szeroki wybór ubrań, ale także wyjątkowo atrakcyjne ceny. Jak się okazuje, wcale nie trzeba mieć fortuny, żeby nosić rzeczy z szafy Kasi Cichopek. Ukochana Macieja Kurzajewskiego na co dzień preferuje raczej dość swobodny styl i nie zawsze stawia na luksusowe marki.

Katarzyna Cichopek maszeruje w szlafroku i bamboszach

Ledwo co informowaliśmy o tym, że Katarzyna Cichopek postanowiła ruszyć z wyprzedażą swojej szafy, a aktorka już zaprezentowała nową stylizację. Tym razem przyłapano ją w drodze do samochodu. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" miała na sobie oryginalny i zwracający uwagę outfit.

Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza, zimowa aura nie odpuszcza. Wiadomo, że w tej sytuacji trzeba dostosować strój do panujących na zewnątrz warunków. Najważniejsze, żeby było ciepło. Wygląda na to, że do tej zasady postanowiła dostosować się Katarzyna Cichopek która zdecydowała się na puchaty, nieco przypominający szlafrok płaszcz.

Dobrała do tego na pewno ciepłe, równie eleganckie obuwie stylizowane na mięciutkie, domowe bambosze. Całość dopełniła elegancka torebka, które cena wynosi obecnie około 2 tysięcy złotych. Na nosie Kasi nie mogło także zabraknąć dużych, czarnych okularów. Wyszło stylowo?  

Zobacz także:

Richardson się rozpędza. Domaga się zwolnienia Cichopek i Kurzajewskiego z TVP

Kurzajewski nagle ogłosił takie wieści. Cichopek mogła tylko się bezradnie przyglądać

Jednak nie Kurzajewski i Cichopek. Nagle ogłosili zwolnienie. I to kogo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy