Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek retuszuje zdjęcia? Jest na celowniku fanów: "Nie pasują do gibkiej kibici"

Katarzyna Cichopek (40 l.) uzyskała swoją formę życia - zarówno zawodową, jak i fizyczną. Aktorka i prezenterka "Pytanie na śniadanie" ciężko pracuje na swoje nazwisko, a do tego aktywnie ćwiczy. Z pewnością na motywację do ćwiczeń otrzymuje od swojego narzeczonego, Macieja Kurzajewskiego (50 l.), który lubi startować w maratonach.

Katarzyna Cichopek retuszuje zdjęcia? Kolejny raz została na tym przyłapana

Choć Katarzyna Cichopek jest aktywna w polskim show-biznesie od 17 roku życia, to nigdy nie wyglądała tak dobrze! A jak wiadomo - świetna figura to też świetna okazja do reklamowania produktów na Instagramie. Aktorka z "M jak Miłość" chętnie reklamuje wszelakie ubrania - sukienki, stroje do ćwiczeń, spodnie, kurtki i oczywiście własne produkty, czyli biżuterię.

W sierpniu 2022 roku napisaliśmy, że na Instagramie Kasi Cichopek pojawiło się "podejrzanie" wyglądające zdjęcie. Fani wówczas spekulowali, że ręce prezenterki "Pytanie na śniadanie" mają nienaturalne wgłębienia. Okazuje się, że tym razem na najnowszym zdjęciu celebrytki głównym powodem dyskusji są... dłonie.

Reklama

Katarzyna Cichopek retuszuje zdjęcia? Jest na celowniku fanów: "Nie pasują do gibkiej kibici"

Kasia zaprezentowała czarną sukienkę z długim rękawem i głębokim dekoltem. Opinająca sukienka pokazuje każdy milimetr ciała Kasi, ale to dłonie skupiły uwagę fanów. Być może to wina perspektywy albo rękawów. Jednakże dla części z 570 tysięcy obserwatorów Katarzyny Cichopek na Instagramie @katarzynacichopek, sprawa znów jest podejrzana.

Nie zabrakło komentarzy, że po co Kasi taki Photoshop, skoro jest tak ładną kobietą: "Chyba razem ze zwężeniem talii Photoshop przyciął też paluszki", "I po co tak oszukiwać?", "Dłonie jakby męskie, takie wielkie. Nie pasują do gibkiej kibici" - komentowali fani.

Prawdziwej przyczyny tej anomalii się nie dowiemy, ale za to komentarze przypomniały jedno z zapomnianych słów...

Pomponik bawi i uczy: słowo "kibić" to dawniejsze określenie tułowia kobiety lub talii. Jak wyjaśnia portal Polszczyzna.pl: "początkowo było to określenie poetyckie oznaczające szczupłą kobiecą talię. Od rzeczownika kibić utworzył się również przymiotnik kibitny, a dziś powiedzielibyśmy zgrabny, smukły". Może przyda wam się ta wiedza do krzyżówki lub Scrabble!

Zobacz też:

Kurzajewskiego aż zatkało! Życzenia od Smaszcz całkowicie zmienią ich relacje?

Kurzajewski aż się popłakał! Nie do wiary, co zrobiła dla niego Cichopek... "Kasiu, kocham cię!"

Cichopek i Kurzajewski ledwo wrócili do Polski, a tu taka sensacja! W tle "teściowa" Katarzyny!

Kurzajewski chce zamieszkać z Cichopek na stałe, ale nie może. Tym razem nie chodzi o Smaszcz!

TVP ledwo wspomniało o finale WOŚP w "Wiadomościach". Cichopek i Kurzajewski wsparli Owsiaka!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy