Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek odsłania kolanka z okazji wiosny. Fani oszaleli w komentarzach

Katarzyna Cichopek (40 l.) ma przed sobą wspaniały czas - skupia się na miłości do Kurzajewskiego (50 l.), jest w trakcie urządzania swojego gniazdka w Starej Miłosnej, a przed chwilą wróciła z ukochanym z Włoch, gdzie odwiedzali jego wnuczkę. Nic dziwnego, że dobry humor dopisuje Kasi i oby tak dalej! Na Instagramie pochwaliła się nową stylizacją i... odsłoniła kolanka! Fani oszaleli w komentarzach!

Katarzyna Cichopek odsłania kolanka z okazji wiosny

Katarzyna Cichopek na Instagramie pochwaliła się swoją najnowszą sesją zdjęciową z okazji pierwszego dnia wiosny. Aktorka grająca Kingę Zduńską w serialu "M jak miłość" i prezenterka programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" od dawna prezentuje swoją coraz lepszą sylwetkę. To oczywiście zasługa treningów i diety, dlatego pomimo 40 lat, Kasia wygląda oszałamiająco - z tym też zgadzają się jej fani, którzy w komentarzach zawsze ją wspierają!

Reklama

Kasia Cichopek świętuje wiosnę odsłaniając trochę ciała! "Wymęczyła mnie ta zima"

Ciężki czas Kasi Cichopek zaczął się w marcu zeszłego roku, kiedy oświadczyła w social mediach, że rozstała się z mężem Marcinem Hakielem po 17 latach związku (14 latach jako małżeństwo). Przez towarzyszący wówczas stres można było zauważyć, że celebrytka mocno schudła - fani dopytywali aż, czy na pewno z jej zdrowiem wszystko jest ok.

Na szczęście ze zdrowiem Kasi wszystko dobrze, a uskrzydla ją jedynie miłość do Macieja Kurzajewskiego, z którym ostatnio spędziła czas we Włoszech. Para poleciała tam ze względu na wnuczkę dziennikarza, która niedawno się urodziła.

Aktorka pochwaliła się na Instagramie dżinsową stylówką w postaci sukienki odsłaniającej nóżki, białych tenisówek i ogromnych okularów przeciwsłonecznych. To nie pierwszy raz, kiedy Cichopek świeciła nóżkami w całej okazałości. Ostatnim razem aktorka prezentowała umięśnione nogi na planie "You Can Dance. Nowa Generacja" 2.

"Pierwszy dzień wiosny! Nareszcie! Wymęczyła mnie ta zima, życzę Wam wspaniałego dnia" - napisała Kasia w opisie na Instagramie.

Cichopek eksponuje nóżki na pomoście z okazji wiosny! Oto co piszą jej fani

Na zdjęciu widać Kasię na pomoście, gdzie uzbrojona w dobry humor i szeroki uśmiech cieszy się z wiosny. Nie zabrakło też komentarzy od fanów, którzy byli zachwyceni podkreśloną talią i wyeksponowanymi nogami prezenterki TVP.

  • "Pani Kasiu, jak kwitnąco pani wygląda"
  • "Dlatego życzę Ci wspaniałej wiosny i lata - niech się Wam układa"
  • "Kasiu, masz wspaniałe stylówki. Pozdrawiam"
  • "Nie widzę niczyjego nieszczęścia. Pan Hakiel szczęśliwy, dzieci z jednej i drugiej strony też, a zawsze lepiej komuś życzyć szczęścia niż nie. Dobrego dnia Pani życzę"

Jak wam się podoba stylizacja Kasi?

Zobacz też:

Cichopek świeciła nóżkami w TVP. Kuszące zdjęcia mówią wszystko!

Stylowi Cichopek i Kurzajewski zadali szyku we Włoszech. Fani aż się rozpływają!

Kurzajewski pojechał do wnuczki. Wraz z Cichopek zagrali na nosie Smaszcz!

Cichopek i Kurzajewski się wściekli! Smaszcz zalazła im za skórę tak, że spotkają się w sądzie

Paulina Smaszcz o ciężkich chwilach po rozwodzie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama