Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek i Ida Nowakowska zaszalały ze stylizacjami. Jedna założyła "siatkę rybacką", a druga oplotła się sznurkami

Pierwsze odcinki najnowszej edycji programu "You Can Dance - Nowa Generacja" już za nami. Kasia Cichopek i inni jurorzy bacznie obserwują młode talenty w akcji. Naszą uwagę w tym tanecznym show zwrócili jednak głównie oni, a raczej ich młodzieżowe stylizacje. Aż tak bardzo chcieli odjąć sobie lat?

"You Can Dance - Nowa Generacja" - na czym polega program?

W Telewizji Polskiej można właśnie oglądać drugą edycję show "You Can Dance - Nowa generacja". Tym razem w rolach jurorów pojawili się Agustin Egurrola, Ida Nowakowska czy Kasia Cichopek. Reality-show ma na celu wyłowienie wszechstronnie uzdolnionych tancerzy w wieku od 8 do 13 lat.

Reklama

"You Can Dance - Nowa Generacja": Cichopek, Egurrola i Nowakowska próbują się odmłodzić?

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrana stylizacja może dodać lub odjąć lat. Najwyraźniej gwiazdy TVP chciały, aby udało im się to drugie. Wyszło, nie ma co kryć, dość komicznie. Cichopek na planie programu pojawiła się w przezroczystej sukni, która została obszyta drobnymi diamencikami. Pod ozdobną kreacją Kasia miała na sobie obcisłą halkę.

Cichopek do tej stylizacji wybrała botki, które zupełnie nie pasowały. Gwiazda tym dodatkiem optycznie skróciła sylwetkę i sprawiła, że jej figura wygląda na przysadzistą.

Z kolei Ida Nowakowska założyła na siebie dwuczęściowy komplet w czarnym kolorze. Krótka marynarka i rozszerzane spodnie zostały ozdobione kolorowymi sznurkami, które nie wyglądały jak element stroju, a raczej jak przypadkowy element, który nigdy nie powinien zostać tam doszyty.

Agustin Egurrola prezentuje się najlepiej z całej trójki. Klasyczna skórzana kurtka w zielonym kolorze połączona z czarnymi jeansami i sztybletami to ponadczasowa klasyka.

Wpadka Kasi Cichopek w "You Can Dance: Nowa Generacja"

To nie pierwsze kłopoty Cichopek na planie "You Can Dance: Nowa Generacja". W jednym z odcinków talent-show dla dzieci Kasia postanowiła zorganizować uczestnikom warsztaty z kontrolowania emocji. Samozwańcza aktorka po wydziale psychologii przygotowała dla malców dość nietypowe zadanie.

Każdy maluch na wylosowanej kartce miał napisaną nazwę konkretnej emocji. Zadanie polegało na zaprezentowaniu tej emocji na scenie. Reakcja uczestników zaskoczyła Cichopek. Niektóre dzieci od razu zaczęły płakać.

"Doprowadziłam dzieci do płaczu..." - skomentowała jurorka.

Zobacz też:

Poważny wypadek na planie "Pytania na śniadanie". Ida Nowakowska jest pod czujną opieką lekarza

"Pytanie na śniadanie": Dantejskie sceny w TVP. Ida Nowakowska i Tomasz Wolny w szoku!

Kasia Cichopek popłakała się na wizji. Zaczęła mówić o swojej córce Helence!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy