Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Chrzanowska otarła się o śmierć po zakażeniu koronawirusem. „Dostałam drugie życie”

Katarzyna Chrzanowska (58 l.), niegdyś gwiazda serialu „Adam i Ewa”, a obecnie rezydentka Hiszpanii, w styczniu tego roku zachorowała na COVID-19. Przez blisko 4 miesiące walczyła o życie. Lekarze wprowadzili ja w śpiączkę farmakologiczną. „Musiałam nauczyć się żyć od nowa”.

Katarzyna Chrzanowska zyskała popularność dzięki głównej roli w serialu „Adam i Ewa”, w którym zagrała z Waldemarem Goszczem, zmarłym tragicznie w wypadku samochodowym w 2003 roku. Rok wcześniej aktorka straciła męża, który utonął podczas nurkowania. 

Ich wspólne córki bliźniaczki miały wtedy zaledwie 12 lat. Mieszkali we Francji, gdzie mąż Chrzanowskiej prowadził firmę zajmującą się konserwacją zabytków. Aktorka wspomina ten okres swojego życia w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”:

Reklama

W listopadzie 2015 roku Chrzanowska przeprowadziła się z córkami do Hiszpanii. Tam przetrwały pierwszą falę koronawirusa, aż w styczniu 2022 roku, niemal dwa lata po wybuchu pandemii, wydarzyło się nieszczęście

Katarzyna Chrzanowska była bliska śmierci

Aktorkę dopadło zakażenie, jednak, jak napisała na Facebooku, objawy początkowo były łagodne:

Jak wspomina Chrzanowska w „Dobrym Tygodniu”, gdyby nie stanowcza interwencja córek, mogłaby być już na tamtym świecie. Ona sama ciągle wierzyła, że obejdzie się bez hospitalizacji:

Powrót okazał się trudny. Wprawdzie zapalenie płuc udało się wyleczyć, jednak aktorkę czekało mozolne odbudowywanie mięśni, nauka wstawania i  chodzenia. Jak wyznała w najnowszym wywiadzie, chociaż jest już sierpień, to nadal, ponad pół roku po wystąpieniu objawów, nie odzyskała pełnej sprawności:

Zobacz też:

Katarzyna Chrzanowska była bliska śmierci z powodu COVID-19. „Było źle”

Katarzyna Chrzanowska "przykuta do łóżka". Niepokojące wieści ze szpitala w Hiszpanii!

Klaudia Halejcio kusi w czarnym bikini. „Mama idealna”

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Chrzanowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy