Reklama
Reklama

Kasia Cichopek wyjawiła sekret swój i Kurzajewskiego! „Tu wszystko ukrywamy”

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewskich są parą prowadzących „Pytania na śniadanie”, a wedle najnowszych plotek także poza pracą łączy ich coś więcej. Tych informacji jednak żadne z nich nie potwierdziło, za to Kasia wyjawiła ich wspólny zawodowy sekret prosto z kulis „Pnś”.

Kasia Cichopek znów na językach przez rzekomy romans z Kurzajewskim

Kasia Cichopek w początkach swojej kariery, kilkanaście lat temu, była jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Jej popularność z "M jak miłość" skumulowała się bowiem z tą z "Tańca z gwiazdami", a za tym poszły różne atrakcyjne propozycje.

Z biegiem czasu doszły jednak nowe gwiazdy, które przyćmiły w znacznym stopniu sławę Cichopek. Ostatnio jednak jej nazwisko znów jest odmieniane przez wszystkie przypadki, co ma oczywiście związek z jej głośnym rozstaniem z mężem.

Reklama

Cichopek i Hakiel rozstali się po kilkunastu latach związku, z czego czternaście byli małżeństwem. Jakby tego było mało, niemal od razu po ogłoszeniu rozstania pojawiły się plotki, jakoby jej serce biło mocniej do Macieja Kurzajewskiego, z którym od września 2020 roku prowadzi "Pytanie na śniadanie", tworząc zgrany duet. Plotek o rzekomym romansie dotąd żadne z nich nie potwierdziło.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają swój tajny schowek w pracy

Kasia Cichopek zdradziła za to nieco szczegółów z ich wspólnego życia zawodowego. Specjalnie dla programu "To się kręci" opowiedziała o kulisach powstawania programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że razem z Maciejem Kurzajewskim mają swoje sekrety w studiu! Jednym z nich jest... pewien schowek!

"Muszę wam zdradzić jedną ciekawostkę. Jak myślicie, co robimy ze scenariuszem, który już został zrealizowany? Chowamy go za poduszkę. To jest nasz tajny schowek. Tutaj też chowamy telefony. Jak jest break reklamowy, to od razu je sięgamy, sprawdzamy, co tam słychać w świecie i życiu prywatnym. Tu wszystko ukrywamy" - powiedziała Cichopek.

Maciej Kurzajewski dodał coś od siebie do tej historii. Otóż, jak przyznał, osoby odpowiedzialne za porządek w studiu co jakiś czas opróżniają ten tajemny "schowek" z kartek scenariusza. Są przy tym na tyle mili, że zostawiają im miłe liściki!

"Czasami zdarza się, że między tymi poduchami nasi koledzy zostawiają nam poprzedniego dnia kartki z jakimiś pomysłami, z propozycjami, ze wskazówkami, z zadaniami do wykonania" - powiedział prezenter.

Kasia Cichopek z kolei dodała, że zdarza się, że koledzy piszą im po prostu jakiś miły zwrot, na przykład życzenia "miłego dnia". Obojgu bardzo się podoba ta tradycja, co podkreślił Maciej Kurzajewski.

Myślicie, że między Kasią Cichopek a Maciejem Kurzajewskim coś jest na rzeczy w kwestii rzekomego romansu? Jeśli nawet są sobie bliscy, to obecnie mają wspólne zmartwienie w postaci afery podsłuchowej, która obojgu spędza sen z powiek...

Zobacz też:

Kasia Cichopek podsłuchiwana! Prywatne rozmowy z Kurzajewskim trafiły do sieci!

Marcin Hakiel opublikował wymowne nagranie po głośnym wywiadzie. Fani: "Ten, kto ma czyste sumienie - komentarzy nie wyłącza"

Kasia Cichopek po głośnym wywiadzie Hakiela szaleje w Krakowie! Nie jest sama...

Wołodymyr Zełenski: Wyzwolenie Ukrainy to kwestia czasu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy