Reklama
Reklama

Karolina Korwin Piotrowska ostro o Krawczyku. "Jestem wrogiem alimenciarzy"

Aneta Zając (40 l.) oraz Mikołaj Krawczyk (41 l.) są od paru dni tematem numer jeden w polskim show-biznesie. Wszystko przez głośny wywiad, którego udzieliła aktorka. Okazuje się, że 41-latek nie płaci alimentów na swoje dzieci. W sprawie postanowiła wypowiedzieć się naczelna komentatorka polskiego światka celebrytów Karolina Korwin-Piotrowska.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk od wielu lat już nie są razem. Para ma jednak dwójkę dzieci. Po rozstaniu z 40-latką aktor miał zasądzone alimenty na synów. Na dwóch chłopców wynosiły one 3000 złotych płatne z góry do dziesiątego każdego miesiąca. Jak się jednak ostatnio dowiedzieliśmy, 41-latek nie płacił tej kwoty...

Reklama

Redakcja Pomponik.pl jako pierwsza dotarła do dokumentów, z których jasno wynika, że zaległe alimenty wynoszą obecnie ponad 139 tysięcy złotych, a odsetki do dnia 18 marca to prawie 9700 złotych. Do tego dochodzi opłata egzekucyjna w wysokości ponad 22 tysiące złotych.

Karolina Korwin Piotrowska szczerze o Krawczyku i Zając

Karolina Korwin Piotrowska jest taką dziennikarką, która bardzo lubi komentować otaczającą ją rzeczywistość. 51-latka publicznie postanowiła wesprzeć Anetę Zając w jej alimentacyjnej walce.

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła skomentować również zachowanie Anety Zając. Według niej 40-letnia aktorka bardzo dobrze postąpiła, nagłaśniając sprawę.

Dziennikarka udostępniła na swoim instagramowym koncie wiadomości, jakie dostała od innych kobiet w podobnej sytuacji życiowej. Okazuje się, że problem z niepłaceniem alimentów jest w Polsce bardzo powszechny.

Zobacz też:

Cezary Żak wywołał skandal na całą Polskę. Sprawą już zajmuje się policja. "Wpłynęło zawiadomienie"

Oliwia Bieniuk ma nowego chłopaka? Ależ z niego przystojniak

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska | Mikołaj Krawczyk | Aneta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama