Reklama

Reklama

Reklama

Karolina Gorczyca jest w ciąży! Wkrótce po raz drugi zostanie mamą!

Karolina Gorczyca (33 l.) właśnie podzieliła się z fanami radosną nowiną, że niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko! Zrobiła to, publikując zdjęcie w portalu społecznościowym.

Aktorka raczej nie należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się swoją prywatnością. Wiadomo, że kiedyś była związana z aktorem, Wojciechem Zielińskim (38 l.), z którym ma córeczkę Marię.

Para jednak rozstała się w grudniu 2013 roku. Od tamtej pory celebrytka nie jest zbyt wylewna i raczej nie zdradza sekretów swojego życia miłosnego.

Dlatego może dziwić fakt, że Karolina zdecydowała się podzielić z fanami tak prywatną wiadomością. Opublikowała zdjęcie z wyprawką, pochodzącą z konkretnego sklepu i zdradziła, że kompletowanie rzeczy dla dziecka to prawdziwa przyjemność.

Reklama

Zwłaszcza, że już niedługo zostanie mamą. Jak widać, Gorczyca zdecydowała się połączyć przyjemne z pożytecznym i przy okazji pochwalenia się swoim błogosławionym stanem, zareklamowała produkty dla dzieci.

W komentarzach posypały się oczywiście gratulacje i pytania dotyczące daty porodu, płci dziecka oraz wybranego dla niego imienia. Niestety, na te pytania gwiazda już nie odpowiedziała. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gorczyca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy