Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kammel stara się o dziecko?

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda właśnie przeprowadzają się do nowego domu na Mokotowie. Chodzą plotki, że para w końcu zamierza się pobrać. Być może chcą także powiększyć rodzinę...

Po wybuchu "Kammelgate" Tomek (38 l.) i Kasia (39 l.) zacieśniają swój związek. Mówi się, że to specjalista od wizerunku doradził im, by pokazali światu "ludzką" twarz i udowodnili, jak bardzo się kochają. Podobno nawet planują ślub.

Reklama

Nie wiadomo, jak jest naprawdę, bez wątpienia jednak Kammel i Niezgoda wkrótce zamieszkają razem w kupionym wspólnie przed kilku laty 300-metrowym domu na warszawskim Mokotowie.

Magazyn "Rewia" spekuluje, że para zamierza zdecydować się na dziecko. "Kammel zawsze chciał mieć potomstwo. (?) Podobno marzy o tym, by mieć rodzinę, jakiej sam nie miał" - czytamy. Prezenter był wychowywany tylko przez matkę, z ojcem spotkał się dopiero w wieku 14 lat. Teraz, jak wiadomo, utrzymuje kontakt tylko z nim.

Także Niezgoda marzy o dziecku. Jej znajoma twierdzi, że Kasia zdaje sobie sprawę z upływającego czasu i z faktu, że niebawem na zajście w ciążę może być już za późno.

Według niedawnych doniesień, była wiceprezes znalazła już nową pracę. Nie jest to pewnie posada tak dobra, jak ta sprzed ujawnienia afery, ale możemy być pewni, że przyszli państwo Kammelowie będą mieli co włożyć do garnka. W każdym momencie mogą więc pozwolić sobie na powiększenie rodziny.

Dowiedz się więcej na temat: katarzyna niezgoda | Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje