Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kamil Stoch podzielił się smutną wiadomością. Kibice mocno go wspierają

Kamil Stoch 13 lat temu z powodu kontuzji musiał opuścić start w Letnim Grand Prix w Wiśle. W tym roku historia się powtórzyła. Sportowiec doznał urazu i, decyzją sztabu trenerskiego, nie zobaczymy go na skoczni im. Adama Małysza. Sam zainteresowany potwierdził smutne wieści. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie żony, ale i kibiców, którzy pospieszyli z dobrym słowem.

A miało być tak pięknie! Kamil Stoch doskonale zainaugurował sezon i zwyciężył w piątkowych kwalifikacjach do Letniego Grand Prix w Wiśle. Mimo to niestety nie zobaczymy go w zawodach na skoczni im. Adama Małysza.

W mediach pojawiły się przykre wieści o urazie skoczka narciarskiego. Sam zainteresowany potwierdził te doniesienia. Przez opuchnięty staw skokowy nie będzie mógł wystąpić na turnieju.

Kamil Stoch potwierdza smutne doniesienia

Stoch opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie "otejpowanej" stopy i wyjaśnił, co się stało.

Fani nie mają mu za złe tego, że nie wystąpi przed nimi w Wiśle. Pospieszyli ze słowami otuchy. "Pana zdrowie jest najważniejsze! Wiem, że lepiej jest na skoczni ale będą kolejne zawody!", "Zdrowie ważniejsze niż zawody, a kibice będą czekać", "Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!! kibice nie zając, zawsze będą" - czytamy w licznych komentarzach, które pojawiły się pod wpisem Kamila.

Reklama

Stoch już kiedyś nie wystąpił w Letnim Grand Prix przed kontuzję

Już kiedyś skoczek opuścił starty w Wiśle z powodu kontuzji. Było to w 2008 roku. Borykał się wówczas ze znacznie poważniejszą kontuzją niż teraz. Miał zwichnięty obojczyk, przez co musiał przejść dwie operacje. 

Urazu doznał na skoczni, pod koniec jednego ze skoków, już przy hamowaniu.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje