Reklama
Reklama

Już wiadomo, co z przyszłością "Rolnika" i Manowskiej. TVP podjęła decyzję

W TVP ostatnio sporo się dzieje, a niektórzy popularni prezenterzy będący dotąd twarzami stacji musieli pożegnać się z publicznym nadawcą. O ile sytuacja w „Pytaniu na śniadanie” już się wyjaśniła, o tyle sytuacja dziennikarzy czy prezenterów w innych programach rozrywkowych wciąż stała pod znakiem zapytania. Trwały dyskusje m.in. o to, czy odbędzie się kolejna edycja „Rolnik szuka żony” i kto ją poprowadzi. Teraz już wszystko jasne.

Roszady w TVP. "Rolnik" zagrożony?

"Rolnik szuka żony" nadawany jest od 2014 roku. Program połączył wiele par, które do dziś są szczęśliwymi małżeństwami, a wiele z nich doczekało się pociech. Wczoraj Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy byli bohaterami jednej z edycji, poinformowali, że doczekali się drugiego wspólnego dziecka.

Jako że w TVP zaszło ostatnio sporo zmian, wiele osób zastanawiało się, jaka przyszłość czeka program "Rolnik szuka żony", a także jego prowadzącą, Martę Manowską. Jeszcze niedawno spekulowano bowiem, że jeśli program pojawi się na antenie, to dotychczasowa prowadząca może zostać zastąpiona jedną z byłych uczestniczek, Kamilą Boś.

Reklama

Teraz jednak poznaliśmy już przyszłość samego programu, a także Marty Manowskiej.

TVP podjęła decyzję ws. Manowskiej

W Telewizji Polskiej najwyraźniej cenią sobie Martę Manowską w roli prowadzącej "Rolnika", gdyż - jak donoszą "Wirtualne Media", prezenterka nadal będzie prowadzić program.

Wiadomo też, kiedy zobaczymy pierwszą odsłonę show.

"Jak się dowiedzieliśmy, prowadzącą program ma pozostać Marta Manowska. Produkcja programu od końca ub.r. prowadziła castingi do programu. Wybrała już rolników, którzy poszukiwać będą partnerek w nowym sezonie reality-show. Zostaną oni zaprezentowani w wielkanocnym odcinku programu "Rolnik szuka żony", gdzie będą zachęcać do pisania do nich listów" - podają Wirtualne Media.

Zobacz też:

Kamila Boś nie jest w stanie mówić o tym bez łez. Szokujące kulisy sławy

Niepewny los Manowskiej w TVP. Już dawno spakowała walizki i opuściła kraj

"Rolnik szuka żony": Co dalej z Martą Manowską? Kto poprowadzi program TVP?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy