Reklama
Reklama

Justyna Steczkowska teściową z koszmaru? Powiedziała, co myśli o przyszłej synowej

Justyna Steczkowska wielokrotnie opowiadała o swoich relacjach z synem, Leonem. Dzisiaj to już dorosoły mężczyzna, która zakochał się w pięknej blondynce. Jaki kontakt mają ze sobą obie panie i co diwa mówi o swojej "przyszłej synowej"?

Justyna Steczkowska pojednała się z Dodą

Justyna Steczkowska zadziwiła ostatnio wielu swoich fanów, bowiem wystąpiła na recitalu Dody z okazji 20-lecia jej działalności muzycznej. Wokalistki od lat były ze sobą skłócone, w końcu jednak postanowiły zostawić przeszłość za sobą i zapomnieć o dawnych urazach. 

W Sopocie wykonały wspólnie piosenkę "Znak pokoju" podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Na scenie w Operze Leśnej obie artystki wyglądały obłędnie! Miały na sobie różowe suknie (zobacz!). 

Reklama

Justyna Steczkowska poza karierą show-biznesową spełnia się także jako mama. Jej starszy syn jest już dorosły, Leon Myszkowski skończył niedawno 22 lata. Wiemy, że te dwójkę łączy wyjątkowa więź. 

Syn diwy nieźle ostatnio namieszał. 22-latek zakochał się i możliwe, że niebawem Justyna może spodziewać się zaręczyn i ślubu, a może nawet wnuków?! Wybranka Leona to celebrytka, Kseniya i jest z wykształcenia kosmetologiem. Ma na swoim koncie zawodowe sukcesy, ponieważ udało jej się otworzyć własny gabinet kosmetyczny. 

Czy Justyna Steczkowska zostanie teściową z koszmaru?

Justyna Steczkowska zapewnia w wywiadach, że ma dobry kontakt z wybranką swojego syna... Podobno dość szybko zdobyła jej sympatię i chętnie zaprasza ją do swojego domu. Zdarza się, że spędzają razem nawet wakacje! Czy naprawdę ich relacja jest tak wspaniała? Ostatnio w rozmowie z Faktem diwa powiedziała: "Mamy bardzo świetny kontakt. To cudowna dziewczyna, piękna, mądra, inteligentna".

Jak widać Justyna nie szczędzi komplementów swojej, być może, przyszłej "synowej". Pytanie jednak, czy nie czuje zazdrości, że inna kobieta odbiera jej ukochanego synka? Na szczęście Steczkowska nie ma z tym problemu i jasno podkreśla, że daleka jest od takich uczuć. 

"Nie jestem zazdrosna o nią. Broń Boże! Nigdy bym nie mówiła mojemu synowi, z kim mam żyć. To jest jego droga, on musi wybrać" - wyjaśnia. I dodaje: "Jeśli ja przy okazji ją lubię, to jest super szczęście. Całe jej serce jest dla mojego syna, widzę to każdego dnia, co mnie bardzo cieszy. We wszystkim mu pomaga, a on wspiera ją".

Justyna Steczkowska zaśpiewa na koncercie Fundacji Polsat

Justyna Steczkowska zaśpiewa ponownie 29 maja o 20:00 podczas koncertu Fundacji Polsat Jesteśmy dla Dzieci. Z okazji Dnia Dziecka Telewizja Polsat zaprosiła do udziału diwę i jej synów, Leona i Stasia. Będziemy mogli także posłuchać Michała Wiśniewskiego z córkami: Etiennette i Vivienne, Artura Gadowskiego z córką Zuzanną, Roberta Gawlińskiego z synami oraz Danzela z córkami.

***

Zobacz także:

Patrycja Markowska "drży na samą myśl". To jednak nie były plotki o jej synu. "Mamy problem"

Jarosław Jakimowicz doigrał się? "Czarne chmury" nad gwiazdorem TVP. Prokuratura wszczęła śledztwo!

Tomasz Lis i Kinga Rusin: córka znanej pary pożegna się z posadą w "Przeglądzie Sportowym"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Leon Myszkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama